КОМАНДА КНУ ПОСІЛА 9 МІСЦЕ НА МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ У ФРАНКФУРТІ!

КОМАНДА КНУ ПОСІЛА 9 МІСЦЕ НА МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ У ФРАНКФУРТІ!

У березні 2019 року команда студентів юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка взяла участь у міжнародних судових дебатах з інвестиційного арбітражу - Frankfurt Investment Arbitration Moot Court Competition.

Команда показала високий результат - серед 46-ти команд зі всього світу наша команда увійшла у топ 16 та посіла почесне 9 місце!

Членами команди були Анастасія Глоба (2 курс), Ольга Попова (6 курс), Катерина Руппа (4 курс) і Ярослава Дорош (4 курс).

Frankfurt Investment Arbitration Moot Court Competition є одним з найдавніших та найпрестижніших змагань у сфері захисту інвестицій. Цьогорічна проблема стосувалася питань захисту інвестицій та прав інвесторів, які виникають в результаті збройних конфліктів та зміни державних кордонів.

Команда отримала безцінний досвід, змагаючись зі студентами з різних куточків світу. Студенти посилено готувалися протягом декількох місяців, готуючи правові позиції за обидві сторони у змагальному процесі і, врешті, гідно представили наш університет на міжнародних раундах та отримали високу оцінку і коментарі від арбітрів.

Команда висловлює вдячність за підтримку Студентському парламенту юридичного факультету та Moot Court Society of KNU.

Вітаємо наших дівчат з таким високим результатом і бажаємо успіхів та перемог у майбутньому!

 

Слідкуйте за новинами Moot Court Society юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка за посиланням https://www.facebook.com/knulfmootcourts/

Адреса
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
E-mail
femida_knu@ukr.net
Приймальна комісія (консультаційний центр)
(044) 481-45-88