HONOR ET GLORIA, UTILITAS

02 жовт. 11:30 |

Нові можливості для аспірантів юридичного факультету

(3 )

Нові можливості для аспірантів юридичного факультету

Заступник декана юридичного факультету О.О. Отраднова та директор Центру романського права К.В. Шабатько провели вдалі переговори із представниками Університету Страсбургу (UniversitedeStrasbourg) щодо запровадження пілотної програми подвійного навчання у аспірантурі та наукового керівництва роботою над дисертацією у  Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та Університеті Страсбургу (cotutelle de thèse)

Метою здійснення програми є встановлення та розвиток наукового співробітництва між Україною та Францією, а також сприяння мобільності аспірантів.

У межах вищезазначеної програми аспірант готує дисертацію під керівництвом двох наукових керівників, один з яких знаходиться у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка , а інший – у Страсбурзькому університеті. Аспірант здійснює свої дослідження у двох країнах відповідно до порядку, встановленому договором.

Після успішного захисту дисертації аспірант отримує диплом доктора філософії (PhD) Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Університету Страсбургу.

Детальна інформація: http://www.unistra.fr/index.php?id=20076

 

1385

Коментарі