HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 62

Новий сезон 2017-2018 в Університеті юних правознавців відкрито!

(1 Голосувати)

4 жовтня 2017 розпочався  новий навчальний сезон в Університеті юних правознавців  юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Юних правознавців привітали заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе, декан юридичного факультету професор Іван Гриценко, ініціатор та керівник проекту професор кафедри адміністративного права юридичного факультету Роман Мельник та інші.

Уже третій рік поспіль Університет юних правознавців (УЮП) об’єднує школярів, які бажають отримати нові знання у сфері права та юридичної професії.  Програма проекту складається з курсу, що включає дванадцять тематичних лекцій з основних галузей права. Усі лекції проходять у формі гри, тому дітям цікаво та легко зрозуміти і запам’ятати важливі питання у різних сферах юриспруденції.

Цьогоріч проект підтримали Міністерство освіти і науки України та Міністерство юстиції України.

Випускниками УЮП уже стали близько 800 школярів із Києва, Вінницької, Херсонської та Чернівецької областей.

В середу ще двісті сорок п`ять учнів стали повноцінними студентами УЮП і отримали студентські квитки. Перша лекція, котру мали змогу відвідати школярі, на тему: «Юридичний світ і дитина в ньому» не залишила нікого байдужим. Юні правники записували основні поняття та найважливіші питання у спеціально розроблені для проекту зошити, вирішували кросворд, відгадували загадки, аналізували давно відомі їм казки з позиції порушення певного права головного героя (для дітей історія з дитинства набула нового - правового змісту). Найактивніші зі студентів отримували спеціальні призи.

Однією з найбільших «родзинок» лекції стало яскраве та кольорове Дерево права, що уособлювало собою усю структуру правової системи, де кожна з гілок дерева відображала окрему галузь права, а листочками позначались права та обов’язки дітей відповідно до українського законодавства та міжнародного права. Візуальний ефект справив неабияке враження на дітей та сприяв запам’ятовуванню важливої інформації.

Загалом захід відбувався у форматі живого спілкування в поєднанні з оригінальними видами робіт, спрямованими на те, щоб полегшити процес сприйняття доволі складної інформації, але, безумовно, необхідної та корисної.

Таким чином, можна констатувати, що робота команди УЮП приречена на успіх, бо такі проекти, як ніколи, потрібні нашому суспільству. А діти вкотре довели, що майбутнє України – в надійних руках!

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

17

16

4057 Останнє редагування 06 жовт. 01:51 |

Коментарі