Оголошення аспірантури

Зустріч зі здобувачами 

18 березня 2021 року відбулась зустріч аспірантів та випускників програми підгтовки докторів філософії за спеціальністю 081 "Право" у режимі Zoom конференції. 

Предметом обговорення стало внесення змін до ОНП в частині збільшення обсягу вивчення іноземної мови та розширення переліку вибіркових дисциплін для здобувачів освіти за цією програмою

Заступник директора Інституту права Г.З. Огнев'юк ознайомила здобувачів з положеннями Концепції вивчення іноземних мов, що впроваджується в університеті і передбачає збільшення обсягу викладання іноземної мови на усіх освітніх рівнях.

Аспіранти схвально відгукнулися на цю ініціативу, зокрема В. Зальотін відзначив, що ця зміна дасть можливість аспірантам краще володіти мовою, знайомитись з міжнародними джерелами і представляти результати своїх досліджень на міжнародному рівні.         А. Матат зазначив, що збільшення обсягу викладання іноземною мовою супроводжується збільшенням загальної кількості кредитів у програмі, а, отже, обсяг викладання інших обов'язкових дисциплін не зменшиться.

Разом з гарантом програми д.ю.н. професором Рєзніковою В.В. та завідуючою відділом аспірантури д.ю.н., доцентом Малюгою Л.Ю.  аспіранти обговорили питання розширення переліку вибіркових дисциплін. Пропозиції щодо розширення переліку вибіркових дисциплін у проекті змін до ОНП у відповідності до рекомендацій ЕГ з акредитації програми були позитивно сприйняті аспірантами.

Я. Ярош та А.Матат виступили щодо доцільності збереження у переліку дисциплін вільного вибору тих, які є міждисциплінарними, оскільки аспіранти мають змогу за рахунок них розширити об'єкт своїх досліджень та отримати додаткові знання. Цю думку підтримала також Д.Зозуля.

Усі пропозиції висловлені аспірантами передані робочій групі  з підготовки проекту ОНП для врахування.

 ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Обговорення проекту освітньо-наукової програми 081 «Право» підготовки докторів філософії зі здобувачами та випускниками програми!

 

Шановні здобувачі освітньо-наукового ступеня

докторів філософії зі спеціальності 081 «Право»,

 наші випускники та всі зацікавлені!

 

         Запрошуємо Вас обговорити проект освітньо-наукової програми, розробленої робочою групою за результатами проведеної акредитації та з метою врахування вимог Концепції вивчення іноземних мов, що впроваджується в університеті.

         Ваші думки та пропозиції дуже важливі для нас, запрошуємо Вас 18.03.2021 о 15:00 висловити їх, приєднавшись за посиланням

https://us04web.zoom.us/j/75408098698?pwd=bFZ2YUN4Z0FNRkg1ZjN6Y1pPME5lQT09

Ідентифікатор конференції: 754 0809 8698
Код доступу: W9mAs0

 

         Попередньо з проектом можна ознайомитись на сайті Інституту права за посиланням: 

https://docs.google.com/document/d/1Ubhgm9C79dlDI7nJV4GAz5YHBfh3LWIMmzUYe_5SgG8/edit?usp=sharing

 

 _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Обговорення проекту  освітньо-наукової програми "Право" ДФ

Запрошуємо широку громадськість до обговорення проекту освітньо-наукової програми "Право" підготовки Докторів філософії

Пропозиції приймаються на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Інформаційна зустріч з вступниками до аспірантури 2021

 

Вручення дипломів

 

Зустріч з аспірантами першого року навчання 

 

Акредитація освітньо-наукової програми 081 «Право»

 

Нові можливості для аспірантів Інституту права

 

 

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
E-mail
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram