HONOR ET GLORIA, UTILITAS

07 трав. 13:23 |

Міжнародна магістерська програма "Демократизація та права людини за межами ЄС" оголошує набір

(0 )

Центр європейських студій Єреванського державного університету оголошує набір студентів-магістрів для участі у міжнародній магістерській програмі "Демократизація та права людини" у Вірменії, Україні, Білорусі та Молдові 2011-2013 рр.

Опис програми:

         Міжнародна магістерська програма "Демократизація та права людини"  впроваджується за рахунок фінансової підтримки Європейського Союзу. Це - міждисциплінарна програма ( містить правові, політичні тощо компоненти), яка триває 2 роки ( 4 семестри ). Ця програма пропонується чотирма головними університетами у Східному Регіоні Партнерства: Державний Єреванський університет ( координатор ), Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Білоруський державний університет , Університет європейських політичних та економічних вчень у Молдові. Офійними мовами програми є російська та англійська. 

Вимоги до кандидатів:

         Міжнародна магістерська програма "Демократизація та права людини" доступна для усіх зацікавлених кандидатів, що мають ступінь бакалавра або інший ступінь, прирівняний до бакалавра. Кандидат має вільно володіти російською та англійською мовами, мати професійний та/або дослідницький інтерес щодо проблем демократизації та прав людини. Наявність навчального та/або професійного досвіду заохочується.

Стипендія:

         Міжнародна магістерська програма "Демократизація та права людини" не потребує плати за навчання. Програма передбачає фінансове забезпечення, що покриває витрати за переліт, а також місячну стипендію у розмірі 250 Євро для витрат на проживання. Стипендія передбачається виключно для іногородніх студентів.

Строк подачі заявок:

         Кінцевий строк подачі заявок – 31 травня, 2011. Попередньо відібрані кандидати будуть проінформовані та пройдуть співбесіду до 30 червня, 2011. Допущені студенти отримають офіційне запрошення до 15 липня, 2011.

         Ми заохочуємо всіх кандидатів подавати заявки якомога раніше.

Критерії відбору:

         Координаційна Рада буде оцінювати кандидатів за наступними критеріями:

  • Успіхи у навчанні ( Освіта, CV )
  • Мотивувальний лист
  • Відповідність ідеї волонтерства та соціального залучення
  • Досвід у відповідних галузях

         За більш детальною інформацією Ви можете зайти на веб-сайт програми - www.regionalmaster.net або написати за адресою - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

18012 Останнє редагування 15 квіт. 00:11 |

Коментарі