Версія для друку
03 лип. 20:02 |

Вдалий виступ команди юридичного факультету на змаганнях з Міжнародного авіаційного права в Сеулі

(3 )

Вперше команда юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка прийняла участь у Міжнародних змаганнях з авіаційного права, які вже дев’ятий рік поспіль організовуються Фондом правової допомоги Сарін (Sarin Memorial) (Індія) та Міжнародним інститутом повітряного та космічного права Лейденського університету (Нідерланди). Цього року змагання проводилися в Сеулі, Південна Корея, а саме в Авіаційній академії аеропорту Інчеон.

IMG 0920 IMG 0921

 

За результатами змагань команда зайняла третє місце у загальному підсумку за позивача (меморандум та усні виступи) і дев’яте місце у загальному підсумку за відповідача (меморандум та усні виступи).

Щорічно на міжнародних раундах змагається близько 30 студентських команд з різних держав, але в цьому році участь прийняла 21 команда.

Суддями Міжнародних змагань з авіаційного права є як викладачі та відомі науковці у сфері авіаційного права, так і практикуючі юристи: співробітники юридичних фірм, юристи авіакомпаній, представники транспортних міністерств з різних держав.

За традицією Міжнародним змаганням з авіаційного права завжди передує конференція; в Сеулі вона проходила під назвою «Схід зустрічає Захід: відкриття нових горизонтів в глобальному повітряному транспорті» та розкривала проблеми глобалізації авіатранспорту.

У наступні дні відбувалися самі змагання. Команда юридичного факультету змагалася з супротивниками з Польщі, Індії, Нідерландів та Греції.

IMG 0922

Членами команди юридичного факультету були Ілона Болюбаш (1 курс ОР «Магістр») та Анастасія Паращук (3 курс). Тренерами команди були видатний юрист у сфері авіаційного права Андрій Гук (партнер Юридичної фірми «Анте») та досвідчений мутер Владислав Данилейко (юрист DLA Piper).

Цьогорічна фабула справи стосувалася міжнародно-правового регулювання безпілотних повітряних суден у просторі, відкритому для пасажирських літаків, та відповідальності держави за контроль таких суден за Чиказькою конвенцією про міжнародну цивільну авіацію.

IMG 0923 IMG 0924

Участь команди у міжнародних змаганнях стала можливою завдяки підтримці її спонсора: Юридичної фірми «Анте», яка є однією з провідних юридичних фірм України у галузі авіації.

IMG 0925

 

Слідкуйте за новинами Moot Court Society юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка за посиланням https://www.facebook.com/knulfmootcourts/

815 Останнє редагування 03 лип. 20:28 |