Версія для друку
10 черв. 16:00 |

Прорив на міжнародних судових змаганнях з медіа права імені Прайса 2018

(1 Голосувати)

У квітні 2018 року команда студентів юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка посіла почесне місце на міжнародному етапі змагання Price Media Law Moot Court Competition 2018, увійшовши у топ-16 найкращих команд світу.

На міжнародному етапі змагання брали участь 42 команди з найрізноманітніших країн світу. Зокрема, команді випала честь змагатися з супротивниками з Бразилії, Ірану, Нідерландів та Великої Британії

 

Image 1 Image 1 3

Членами команди були Юлія Підлісна (1 курс магістратури), Анна Іляшенко (3 курс), та Валерія Турчик (2 курс). Тренером команди виступила Діана Писаренко (1 курс магістратури, молодший юрист CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang).

Високий результат команди КНУ є досягненням злагодженої роботи усіх учасників команди та загальним здобутком для КНУ імені Тараса Шевченка, оскільки команда юридичного факультету вперше виборола право змагатися на міжнародних раундах змагання та вперше посіла таке високе місце у світовому рейтингу. Для того, щоб отримати право змагатися на міжнародному рівні, команда спочатку пройшла регіональний етап змагань (у грудні 2017), після якого вона плідно працювала для підвищення рівня своїх виступів.

Price Media Law Moot Court Competition є найвідомішими змаганнями з медіа та інформаційного права, які щорічно організовує Оксфордський університет (Велика Британія). Команди змагаються між собою у форматі модельних судових слухань, де учасники виступають у ролі різних сторін процесу. Фабула справи цьогорічних регіональних змагань стосувалася однієї з ТОП-тем медіасередовища: регулювання соціальних мереж, відповідальність за опублікований контент та фейкові новини. Студенти представляли інтереси користувача соціальної мережі та самої мережі, а також держави, яка притягнула їх до відповідальності за публікацію контенту.

Image 1 2

Участь команди у міжнародних змаганнях стала можливою завдяки підтримці її спонсорів - адвокатського об’єднання «Коннов і Созановський», Студентського парламенту КНУ імені Тараса Шевченка, юридичній фірмі Ario Law Firm та Ігорю Ліскі.

Ігор Ліскі, голова ради директорів групи компаній «Ефективні інвестиції», активно підтримує розвиток молодих спеціалістів. Бізнесмен прагне розширити й власні горизонти, наразі навчається в University of Oxford за програмою Executive MBA. «Безперервний розвиток та навчання спонукають рухатися та створювати нове майбутнє. Завдяки повному зануренню в роботу можна здобути не тільки перемогу, а й безцінний досвід. Пишаюся вашими досягненнями. Впевнений, що разом ми зможемо достойно представити Україну всьому світу». – привітав студентів Ігор Ліскі.

Image 1 1

Особливу подяку команда висловлює адвокатському об’єднанню «Коннов і Созановський», компанії, що першою відгукнулась на прохання команди про допомогу. «Оскільки медіа право є однією із основних практик «Коннов і Созановський», партнери вирішили підтримати команду юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, яка представила Україну під час міжнародного раунду судових змагань з медіа права імені Прайса в Оксфорді. Ми переконані, що інвестування в розвиток молодого покоління юристів в Україні – це інвестиція в майбутнє, яка є важливою передумовою розвитку юридичної професії в Україні. Практичні навички, які студенти здобувають під час участі у подібних змаганнях, є абсолютно унікальними та надзвичайно необхідними для подальшої успішної професійної діяльності майбутніх правників», - наголосив Олексій Іванов, керуючий партнер адвокатського об’єднання «Коннов і Созановський».

Адвокатське об’єднання «Коннов і Созановський» неодноразово підтримувало студентські ініціативи, зокрема, участь команд у міжнародних юридичних змаганнях - в конкурсі з міжнародного комерційного арбітражу імені В. Віса, міжнародному конкурсі з права СОТ тощо.

Пишаємося досягненнями команди та бажаємо їм успіху у подальшому!

***

Слідкуйте за новинами Moot Court Society юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка за посиланням https://www.facebook.com/knulfmootcourts/

 

953 Останнє редагування 10 черв. 16:19 |