HONOR ET GLORIA, UTILITAS

30 квіт. 13:26 |

Студенти ЮФ КНУ взяли участь у міжнародних раундах Міжнародних судових змагань імені Філіпа Джессапа

(2 )

 

У квітні 2017 року у м. Вашингтон (США) пройшли міжнародні раунди Міжнародних судових змагань імені Філіпа Джессапа. У цих змаганнях у якості exhibition team взяла участь команда з юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що складалась з Євгенія Сенченко (2 курс), Ганни Голубничої, Ілони Болюбаш (4 курс), Владислави Міцай (1 курс магістратури) та Катерини Скічко (2 курс магістратури). Тренерами команди виступили Ярослава Загоруйко (1 курс магістратури) та Марія Наконечна (випускниця ЮФ КНУ).

Подолавши відстань у 28 541 км, команда прибула до м. Вашингтон, де зібрались найталановитіші студенти-дебатери з усього світу. Цьогоріч у змаганні брали участь 143 команди з 89 країн світу.

фото 1.jpg

Зокрема, команда ЮФ КНУ змагалась із командами з Російської Федерації, Болгарії, Афганістану та Пакистану, вигравши всі чотири раунди із повною перевагою голосів суддів. Суддями міжнародних раундів були представники юридичної спільноти з різних правових систем світу. Команда ЮФ КНУ мала за честь познайомитись із суддями з США, Бразилії, Еквадору, Іспанії, Ірану та Білорусі.

фото 2 (1).jpgфото 2-1.jpgфото 2-2.jpg

Крім участі в раундах, представники команди допомагали в організації та проведенні міжнародних раундів, що дало їм змогу познайомитись із особливостями підготовки та виступів команд з США, Німеччини, Чилі, Сінгапура, Бельгії, Латвії, Нігерії, Гамбії, Бразилії, Польщі, Казахстану. Особливо сильне враження команда отримала на фінальному раунді змагань, де у двобої зійшлись команди з Австралії та Ямайки.

фото 3.jpgфото 3-1.jpgфото 3-2.jpg

Команда також взяла участь у традиційних культурних заходах змагання, де представила національне українське вбрання та познайомилась із десятками команд з інших країн, укріплюючи міжнародні контакти українського студентства із зарубіжним.

фото 4.jpg

Участь команди у змаганнях стала можливою завдяки підтримці квіткового холдингу UFL, юридичних компаній Pavlenko Legal Group, Vasil Kisil & Partners, ПАТ «Оболонь», а також Студентського парламенту КНУ.

фото з папками.jpg

Особливу подяку команда висловлює Pavlenko Legal Group, компанії, що одною з перших відгукнулась на прохання про допомогу команді. "Як компанія із основною спеціалізацією “Судовий захист”, команда адвокатів Pavlenko Legal Group прийняла для себе рішення підтримати на міжнародному конкурсі саме команду юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. По-перше, переконана, що школа судового представництва і процесуальної культури має розвиватись, молоді юристи повинні розуміти, що корупцію в судах можна долати грамотністю правових позицій, підготовкою та переконанням. По-друге, Університет та його юридичний факультет є alma mater для багатьох адвокатів нашої команди - ми віримо, що правова школа Університету може гідно представити Україну у Світі", - наголосила Олександра Павленко, керівний партнер Pavlenko Legal Group.

Здобувши безцінний досвід участі у міжнародних раундах Міжнародних судових змагань імені Філіпа Джессапа, учасники команди не мають наміру зупинятись на досягнутому. Попереду – нові звершення дебатерів з ЮФ КНУ як на цих змаганнях, так і інших.

Слідкуйте за новинами Moot Court Society!

1901 Останнє редагування 15 трав. 15:44 |

Коментарі