HONOR ET GLORIA, UTILITAS

21 лип. 19:37 |

Розпочалася Міжнародна літня школа "Corruption in Government and Protections through Civil and Criminal Law: European and U.S. Perspectives".

(0 )

 

Традиційна міжнародна літня школа на юридичному факультеті цього року почалась 19-го липня. Її учасники – студенти та викладачі українських та закордонних вишів - говорять про корупцію та способи боротьби з нею. Лекторами цього року є досвічені фахівці-правники зі Сполучених Штатів Америки, Європи та України. Серед них професори Марк Поллінз (U.S. Environmental Protection Agency) та Крістофер Келлі (Arkansas School of Law), які були лекторами у літній школі торік. Разом зі студентами вони дискутуватимуть про етичні стандарти, антикорупційні практики різних країн та можливі варіанти ефективної реформи судової системи.

«Безсумнівно, така комунікація сприяє зростанню обізнаності студентів та активному обміну досвідом різних країн у сфері боротьби з корупцією» - ділиться враженнями учасник школи, студент юридичного факультету Андрій Бевз. Частиною літньої школи є також екскурсії Києвом, відвідини музеїв. А родзинкою культурної програми цього року стане візит до Межигір'я – колишньої резиденції Віктора Януковича.

 

Міжнародна літня школа проводиться за підтримки BE SMART english communitу.
BE SMART english community - це школа англійської мови, в якій студенти занурюються в англомовний простір за допомогою щоденних дискусій з носіями англійської мови та безлімітного абонементу, який надає можливість:
1) почати навчання в зручний день;
2) відвідувати будь-яку кількість занять за індивідуальним графіком;
3) обирати тему заняття та викладача через особистий онлайн кабінет.

сайт http://www.besmart.in.ua/

ФБ https://www.facebook.com/BeSmartEnglishCommunity

Визначити свій рівень знань http://www.besmart.in.ua/testy/enter

 

IMG 8878

IMG 8895

IMG 8902

IMG 8899

IMG 8917

IMG 8932

IMG 8913

IMG 8953

IMG 8957

Статтю підготували Денис Наконечний та Юлія Михайлюк

Фото Ольга Кривитченко

 

6030 Останнє редагування 21 лип. 22:09 |

Коментарі