HONOR ET GLORIA, UTILITAS

05 лип. 15:25 |

Студенти юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка взяли участь у літній школі “Support for Democracy in Ukraine”

(7 )

Студенти юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка взяли участь у літній школі “Support for Democracy in Ukraine”, що проводилася у м. Берлін, Німеччина 7-20 червня 2015 року на базі Берлінської школи економіки і права (HWR).

Програма літньої школи включала як лекції від професорів HWR, так і запрошених спеціалістів. Окрім теоретичних занять студенти відвідали Бундестаг та Бундесрат, адміністративний суд міста Берлін, відділок поліції та органи місцевого самоврядування. До участі у заняттях долучались також і німецькі сутиденти.

Особливу увагу організатори приділили менеджментській грі під назвою «Hurricane over Odessa». Учасники були поділені на групи, які взаємодіяли задля подолання наслідків стихійного лиха. Кінцева мета – якнайшвидше владнати ситуацію.

Серед 23 учасників з України юридичний факультет представляли Комзюк Віктор (1 курс магістратури), Федикович Павло (2 курс магістратури) та Зубрицький Олександр (2 курс магіртатури).

bendesrat

bundesrat 2

bundestag

5MftZhPLFwc

7071

Коментарі