HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 62

27 травня в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася зустріч з Марком Фейгіном

(0 )

 

27 травня в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася зустріч з Марком Фейгіном – адвокатом Надії Савченко, Мустафи Джемільова, панк – гурту Pussy Riot зі студентами. Крім того, на зустрічі був присутній його друг – юрист Микола Полозов.

Пан Фейгін розповів про особливості своєї адвокатської діяльності. Зокрема, він наголосив на базовому принципі юриспруденції - незалежності адвоката. З його слів, основна запорука успіху адвоката полягає в об’єктивній оцінці ним всіх аспектів конкретної справи. На думку Марка Фейгіна, головною проблемою судочинства на пострадянському просторі залишається по суті протиправний вплив державних інституцій на перебіг судових процесів. На жаль, як відмітив адвокат Надії Савченко, на сьогоднішній день в Росії спотворюється зміст загальноприйнятих основоположних норм. Перш за все, щодо свобод, честі і гідності людини, свободи її думки тощо.

Зважаючи на це, та, враховуючи авторитарну сутність існуючого режиму в російській державі, вирішальним фактором у позитивному вирішенні справи Надії Савченко стала максимальна публічність, постійне інформування світової громадськості щодо перебігу справи ув’язненої.

При цьому учасники обговорення поставили кілька питань Марку Фейгіну. Перше з них стосувалося можливої співпраці з Надією Савченко. На що Фейгін відповів, що він не планує будь – якої діяльності в Україні, але при цьому продовжуватиме захищати українських ув’язнених на території Росії. На запитання щодо ініціативи створення дисципліни «Політична адвокатура» адвокат відповів двояко, відмітивши відсутність власного часу на таку роботу, та, з іншого боку, про ймовірну перспективність такої діяльності в майбутньому.

Насамкінець, Марк Фейгін вказав на те, що адвокату надзвичайно важливо триматися принципів, а не власних інтересів. Тому першорядним завданням є підготовка юристів, які керуватимуться своїми переконаннями.

В процесі виступу пана Фейгіна слухачі брали активну участь в обговоренні піднятих проблемних питань.

1

2

3

 

Матеріал підготувала  Анастасія Крилова

 

 

 

 

9075 Останнє редагування 29 трав. 11:11 |

Коментарі