HONOR ET GLORIA, UTILITAS

27 серп. 16:17 |

Співробітництво ЄС і країн-партнерів в освіті, культурі та науці

(0 )

18-21 лютого 2010 р. в м. Кишинеу, Республіка Молдова, на базі Центру досліджень європейської інтеграції при Академії економічних досліджень Молдови проходив круглий стіл «Співробітництво ЄС і країн-партнерів в освіті, культурі та науці». Круглий стіл організований міжнародним проектом BRIDGE, який фінансується Єврокомісією та EuropeAid, і направлений на сприяння взаєморозумінню та співпраці Європейського Союзу з Білоруссю, Молдовою, Росією та Україною.

Учасниками круглого столу стали представники з освітніх та наукових закладів Італії, Словенії, Греції, Болгарії, Молдови, Німеччини, Білорусі, Росії та України. Юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка був представлений на цьому заході доцентом кафедри цивільного права, к.ю.н., Носіком Юрієм Володимировичем, який взяв участь у роботі всіх сесій круглого столу, дискусіях, обговореннях, а також в розробці та затвердженні заключного документу цього наукового зібрання. Робочою мовою була англійська. Оплата участі представника КНУ ім. Т. Г. Шевченка в цьому круглому столі здійснена за рахунок організаторів.

Важливість участі факультету в цьому круглому столі полягає у встановленні більш близьких контактів із представленими університетами-партнерами, з якими юридичний факультет розпочав співробітництво за програмою TEMPUS-4, обєднавшись в міжнародний консорціум з вироблення та подання заявки на фінансування міжнародного освітнього проекту EUNEGO. Одночасно з проведенням круглого столу було обговорено концепцію проекту EUNEGO, освітлено учасників проекту, розкрито його переваги та перспективи, а також обговорено найближчі кроки з його втілення. Головному координатору проекту професору Сільвіо Деветаку вручено інформаційні матеріали про КНУ ім. Т. Г. Шевченка, а також подаровано сувеніри з символікою університету.

Крім того, юридичний факультет КНУ ім. Т. Г. Шевченка отримав запрошення до участі в інших міжнародних проектах, які плануються, а також пропозицію долучити своїх студентів до деяких освітніх програм.

18462 Останнє редагування 03 квіт. 14:01 |

Коментарі