HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Зустріч студентів юридичного факультету з Леонідом Кравчуком

(0 )

Перший Президент України привітав студентів з 1 вересня та прочитав лекцію з приводу двадцятої річниці незалежності України

Кожного разу слухаючи лекції видатних українських діячів у стінах унверситету, приємно і головне повчально робити висновки з мудрих слів творців нашої держави.

Студентам другого курсу та магістрам другого року навчання пощастило першого вересня послухати лекцію Першого президента України Л. М. Кравчука. З вітальним словом до студентів звернувся декан юридичного факультету І. С. Гриценко, згадав історичні моменти розвитку України, порівняв позитивні етапи розвитку України з іншими європейськими країнами та запросив до слова Леоніда Макаровича.

Перший Президент розпочав вступну лекцію з питання аналізу і дослідження проблем державотворення нашої держави за двадцять років незалежності. Згодом розповів сучасні тенденції проведення реформ, звернув увагу на діяльність Конституційної Асамблеї.

На кінець лекції студентам поталанило обговорити актуальні питання державотворення очима молодих грамадян нашої держави та запитати думку Леоніда Макаровича. Перший Президент відповів на всі питання студентів та побажав їм натхнення у навчанні, бути спеціалістами своєї справи, тому що саме за ними майбутнє нашої держави.

kravchuk_1

kravchuk_2

kravchuk_3

Наукове товариство студентів та аспірантів

Юридичного факультету

 

14631 Останнє редагування 14 квіт. 14:25 |

Коментарі