HONOR ET GLORIA, UTILITAS

13 трав. 23:51 |

День правничої кар’єри на юридичному факультеті

(0 )

Уже вкотре юридична клініка «Pro Bono» юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка організовує чудовий захід, спрямований на реалізацію студентами можливості здобути досвід у сфері права. День правничої кар’єри, що відбувся в Актовому залі Червоного корпусу Університету в четвер 12 травня, об’єднав зацікавлених студентів різних курсів юридичного факультету.

До події долучились чимало відомих українських та міжнародних юридичних фірм, що працюють у різних галузях, а саме: АО «Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери», Юридичне бюро Олени Бабич, компанії «Jurimex», «FCLEX» та юридичні фірми «Avellum», «Sayenko Kharenko», «AEQUO», «ILF», «Redcliffe Partners» та «EVERLEGAL». Представники компаній розповіли студентам про можливості стажування, освітні програми та літні школи, що надають змогу студентам без досвіду роботи здобути практичні навички та визначитися з напрямами подальшого професійного розвитку.

Перша частина заходу, ярмарок вакансій, була націлена на безпосереднє спілкування студентів з потенційними роботодавцями, обмін досвідом, пропозиціями та побажаннями. Кожен студент-правник мав змогу проконсультуватися з питань, пов’язаних з працевлаштуванням, отримати цінні поради та дізнатися більше про основні вимоги роботодавців до резюме, мотиваційного листа та ділових якостей претендентів на ту чи іншу посаду.

Друга частина – лекторій від представників юридичних фірм «Василь Кісіль і Партнери», «Redcliffe Partners» та «ILF». Тренінги, присвячені старту кар’єри та особливостям професійного зростання, по суті стали платформою для перейняття досвіду успішних юристів відомих компаній студентами юридичного факультету.

День правничої кар’єри – славна традиція Юридичної клініки. Багато років поспіль подію організовують з метою ознайомити молодих спеціалістів з професійними можливостями, дати поштовх до самореалізації та розвитку ділових якостей студентів. Адже для майбутніх юристів надзвичайно важливо навчитися застосовувати набуті за час навчання вміння та знання на практиці, здобути досвід спілкування з клієнтами та визначитися з тією сферою, в якій хотілося б працювати надалі. Саме тому варто звертати увагу на програми стажувань та освітні курси, що пропонують успішні юридичні компанії, які з року в рік з радістю долучаються до такого важливого для нас заходу – Дня правничої кар’єри Юридичної клініки «Pro Bono».

Текст – Ксенія Лотош, студентка 4 курсу

Прес-центр Юридичної клініки «Pro Bono»

5g nD i6Ok0

8KuF835thIg

jXWKoU7CDFE

r5nzxZyjhUI

Ux7Tttv7yJA

5129

Коментарі