HONOR ET GLORIA, UTILITAS

28 груд. 18:33 |

З 7 по 15 грудня 2015 року на базі Головного територіального управління юстиції у місті Києві відбувся «Кубок Головного територіального управління юстиції у м. Києві»

(3 )

З 7 по 15 грудня 2015 року на базі Головного територіального управління юстиції у місті Києві відбувся «Кубок Головного територіального управління юстиції у м. Києві». Від нашого Університету за результатами проведеного моделювання судового засідання 25 листопада було відібрано двох учасників – Стефана Христенко та Ангеліну Ліхачевську.

Студенти якісно представили наш університет серед інших клінік міста, вдало пройшовши чвертьфінал та півфінал турніру, а також продемонструвавши блискучу підготовку до у фіналі. Так, на першому етапі конкурсу наші студенти проходили тестування з питань повноважень Міністерства юстиції України. На другому етапі учасникам запропонували продемонструвати ораторські здібності, поділивши усіх півфіналістів на доповідачів та опонентів. Не зважаючи на те, що наші студенти виступали один про одного, високоякісний виступ обох конкурсантів дав їм змогу обом пройти до фіналу, де їх призначили до команди відповідача. Серед чотирьох учасників команди відповідачів Стефан Христенко та Ангеліна Ліхачевська проявили себе найактивніше та були відмічені арбітрами з ГТУЮ у м. Києві. 

У результаті судового засідання, стороною відповідачів було скасовано усю доказову базу сторони позивача та налагоджено зв’язки з представниками юридичних клінік інших університетів, обговорено можливість проведення спільних заходів.

Текст - Стефан Христенко

Фотографії - Павлов Юрій

5yM2L0Oh30M

A4sXmD0UD50

hSDC8j e17Q

iD PGUXS1WQ

TbUJLENBMs4

TYptDELZmws

2747 Останнє редагування 29 груд. 23:27 |

Коментарі