HONOR ET GLORIA, UTILITAS

14 груд. 16:17 |

Студенти-члени юридичної клініки взяли участь у Всеукраїнському тижні права

(2 )

Минулого тижня чимало правників Києва об'єднали разом цілий ряд подій, організованих в рамках Всеукраїнського тижня права. З 7 по 11 грудня 2015 року на базі Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України та Приватного вищого навчального закладу ТОВ «Академія адвокатури України» та інших навчальних закладів фахівці з різних галузей права ділились власним досвідом та надавали безоплатну правову допомогу у вигляді консультацій особам, що такої потребують.

Студенти-активісти юридичної клініки «Pro Bono» юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка також долучились до акції та гідно представили студентську спільноту факультету під час заходу.

Консультанти юридичної клініки Гура Олександр та Бердніченко Ірина, студенти 1 курсу магістратури, та слухач клініки Кріль Юлія, студентка 3 курсу юридичного факультету, протягом кількох днів допомагали громадянам вирішити складні юридичні питання. Зокрема юні правники проконсультували осіб з питань, пов'язаних з набуттям права власності на нерухоме майно за набувальною давністю тощо.

Учасники не лише допомагали вирішувати юридичні проблеми клієнтів, але і представляли власне юридичну клініку «Pro Bono» як осередок надання безоплатної правової допомоги. А тому давали вичерпні відповіді та пояснення про те, в чому полягає їх діяльність, чим вона регулюється та яка її мета.

Також усі бажаючі мали змогу прослухати ряд корисних лекцій від професіоналів, поспілкуватися з фахівцями, що працюють у сфері надання первинної та вторинної безоплатної правової допомоги, перейняти їх досвід.

Варто зазначити, що для консультантів та інших членів юридичної клініки участь у подібних заходах є не лише хорошим досвідом у сфері консультування громадян. Всеукраїнський тиждень права дав можливість зустрітися з колегами та довідатися як функціонує система правової допомоги в Україні, а також отримати та поглибити знання у різних галузях права.

Текст - Ксенія Лотош, студентка 4 курсу юридичного курсу

Прес-центр юридичної клініки «Pro bono»

Фото - Ірина Бердніченко, студентка 1 курсу магістратури юридичного факультету

ucrDSrWKcuc

3646

Коментарі