HONOR ET GLORIA, UTILITAS

16 лист. 19:55 |

Загальні збори членів юридичної клініки

(0 )

У понеділок 16 листопада в аудиторії 340 відбулися загальні збори членів юридичної клініки «Pro Bono». На порядок денний координатором юридичної клініки к.ю.н. Сахарук Іриною Сергіївною було винесено кілька важливих для подальшої роботи питань, зокрема:

1.Ефективність та перспективи роботи відділів «Pro Bonо». Було вирішено об'єднати відділ реклами та зовнішніх зв'язків в один структурний підрозділ, на який покладено обов'язок налагодження контактів з іншими юридичними клініками міста Києва, розширення співпраці з громадськими об'єднаннями, залучення студентів-членів клініки до співпраці з Координаційною радою при Дарницькій районній державній адміністрації та з Центром надання безоплатної вторинної правової допомоги тощо.

Відділ з питань проведення Дня правничої кар'єри реорганізовано у відділ проведення масових заходів. Також висловлено ідею про створення підрозділів що займатимуться організацією навчання членів юридичної клініки у формі майстер-класів, лекцій та дискусій, а також відділу з інформування про основні зміни в законодавстві та розробки нормативно-правових документів щодо організації роботи юридичної клініки та внесення змін до Положення про Юридичну клініку.

2. Звіт про проведення Дня правничої кар'єри 12 листопада 2015 року. Проаналізовано вклад кожного учасника у підготовку заходу та показники успішності: цього року участь взяла набагато більша кількість як студентів, так і представників юридичних компаній, більшість з яких погодилися взяти участь і наступного року. Взято до уваги деякі недоліки та проблеми, що виникли при організації заходу порівняно з минулим роком задля покращення цього заходу в майбутньому.

3. Звіт про підготовку проведення заходів до 20-річчя юридичної клініки «Pro Bono». Представники обох команд розповіли про рівень підготовки до судових дебатів, оголошено дату попереднього судового засідання та розглянуто кандидатури «суддів» - як з числа викладачів нашого університету, так і представників інших ВНЗ. Також надійшла пропозиція проведення турніру з судових дебатів між юридичними клініками міста Києва.

4. Перспективи співпраці юридичної клініки із Центром надання безоплатної вторинної правової допомоги за напрямом надання роз'яснень законодавства з питань АТО. Консультанти та слухачі погодилися написати низку роз’яснювальних статей із найбільш актуальних питань даної тематики для подальшого їх розміщення в друкованих органах університету та поширення серед відповідної цільової аудиторії.

5. Надано роз'яснення щодо впорядкування документації та формування проміжних та підсумкового звіту щодо роботи юридичної клініки. Також визначено проблемні галузі щодо яких необхідно залучити кураторів від викладачів, що надаватимуть допомогу при вирішенні складних питань, з якими до юридичної клініки звертаються клієнти.

6. Обрання нового голови юридичної клініки. На зборах було оголошено конкурс про заміщення вакантної посади та встановлено строки для подання особами, які мають право стати головою, відповідної документації. Конкурсантам, якими можуть бути тільки консультанти клініки, які перебувають на цій посаді не менше, як півроку, запропоновано написати «виборчу» програму, в якій повинно бути висвітлено їхнє бачення подальшої роботи та впровадження заходів, що помітно покращать організацію і діяльність клініки. Також до уваги братимуться усі результати їхньої діяльності як консультантів: процесуальні документи, статті, роз’яснення, участь у проведенні масових заходів тощо. Про результати конкурсу буде повідомлено згодом.

Іваницька Христина , студентка 2 курсу юридичного факультету,

Голубнича Ганна, студентка 3 курсу юридичного факультету

Прес-центр юридичної клініки «Pro bono»

2858

Коментарі