Версія для друку
14 лист. 17:51 |

Юридична клініка «Pro bono» провела День правничої кар’єри

(2 )

Хорошою традицією для консультантів та слухачів юридичної клініки юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка стала організація щорічного заходу, спрямованого на підготовку студентів до подальшого працевлаштування – Дня правничої кар’єри. Цього року захід відбувся 12 листопада, про що було попередньо оголошено на офіційному сайті факультету та у соціальних мережах, щоб кожен охочий мав змогу долучитись до події.

На пропозицію взяти участь у виставці стажувань та вакансій для студентів юридичного факультету відгукнулись одні з найбільших та найуспішніших українських та міжнародних компаній, що працюють у сфері права в Україні. Зокрема, учасниками стали Aequo, Astapov Lawyers International Law Group, Avellum Partners, Jurimex, KPMG, Legal Alliance, Sayenko Kharenko, WTS Consulting, організація Відкритий суд. Також організаційну допомогу надав Американський центр загального права, що функціонує на факультеті.

Формат заходу охоплював ярмарку стажування та лекторій від представників компаній-учасниць. Першу частину, а саме виставку інформаційних стендів та спілкування з потенційними роботодавцями, було проведено в картинній галереї Актового залу Червоного корпусу. Чимало студентів виявили зацікавленість до пропозицій та можливостей, про які представники юридичних компаній охоче розповідали. В цей день пролунало багато дійсно хвилюючих для майбутніх правників-професіоналів запитань. Зокрема, можна було почути відповіді про процедуру проходження стажування, вимоги до аплікантів, досвід та необхідні навички і особисті якості, що якнайкраще підходять для виконання складних, проте важливих і відповідальних завдань. Крім того, подія стала чудовою нагодою залучитися новими контактами та краще зрозуміти, чому варто спробувати себе у правничій професії ще будучи студентом, і що для цього потрібно.

Також традиційно учасників заходу очікував корисний майстер клас від досвідчених юристів, знавців своєї справи. З юними правниками ділились порадами та презентували відповідні програми стажування і працевлаштування Роман Макарчук з ЮК Jurimex, Анна Курашова та Ярослав Чекер з KPMG, Дмитро Гончаренко з юридичної фірми Astapov Lawyers. Лекції були присвячені особливостям кар’єри юриста-податківця, складнощам і викликам для сучасного правника та про специфіку роботи в міжнародній юридичній фірмі. Лектори розповіли також, чому важливо працювати, не покладаючи рук над улюбленою справою, читати багато актуальної та корисної інформації в обраній сфері та слідкувати за оновленнями й змінами у законодавстві. Студенти дізналися про вимоги, які роботодавці встановлюють для резюме та супровідного листа, про типові запитання та тестування під час інтерв’ю для проходження стажування та про помилки, яких не варто допускати на початку професійного шляху.

Варто також додати, що дана подія точно надихнула не одного студента, незалежно від курсу навчання, задуматись над своїм майбутнім та прийняти відповідне рішення, спробувати себе у тій чи іншій галузі права. Стажування – це чудовий шанс зрозуміти як працює система, як взаємодіють між собою юристи та, головне, чи подобається вам те, що ви робите. Тому, не варто вагатись, а студенти-члени юридичної клініки «Pro bono» раді, що змогли допомогти своїм колегам у цьому.

Текст - Ксенія Лотош, студентка 4 курсу юридичного факультету

Прес-центр юридичної клініки «Pro bono»

Фото – Уляна Лутчин, студентка 3 курсу юридичного факультету,

Соломія Кінаш, студентка 2 курсу юридичного факультету

 qa0RWQ76 0

7ARhzbvybrM

FejVAkxRZc4

WQVSHssADrs

6S rkW QPSg

e1MNAsvE2WI

JbUA8uGJzZY

wfMDHwyu4w0

2617 Останнє редагування 15 лист. 22:59 |