HONOR ET GLORIA, UTILITAS

10 лист. 18:19 |

День правничої кар'єри на юридичному факультеті

(1 Голосувати)

Запрошуємо студентів та викладачів юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка долучитись до щорічного заходу юридичної клініки «Pro bono» – Дня правничої кар’єри.
Захід відбудеться у четвер 12 листопада у картинній галереї Актового залу Червоного корпусу університету. О 12:40 розпочнеться ярмарок вакансій та стажувань від провідних українських та міжнародних юридичних компаній. Серед учасників – Aequo, Astapov Lawyers International Law Group, Avellum Partners, Gramatskiy&Partners, Jurimex, KPMG, Legal Alliance, Pragnum, Sayenko Kharenko, WTS Consulting, Відкритий суд, ACLC.

О 13:30 в аудиторії 236 також пропонуємо взяти участь у майстер-класі «Розвиток кар'єри юриста-податківця» Романа Макарчука, випускника нашого факультету та старшого юриста ЮК Jurimex. Дана подія – це чудова нагода для лідерів на юридичному ринку країни поділитись досвідом, розповісти про вимоги до потенційних працівників, програми стажування, провести співбесіди зі студентами-правниками та з їх числа визначити найбільш здібних та компетентних молодих фахівців для подальшої співпраці. Для нас же, як студентів, це шанс безпосередньо познайомитися та налагодити контакти з майбутніми роботодавцями, краще зрозуміти актуальну ситуацію на ринку праці та дізнатися про програми стажування і пропозиції щодо працевлаштування у провідних юридичних та адвокатських компаніях.

Будемо раді Вашій участі у такій важливій для нашої юридичної клініки події! Впевнені, що кожен гість зможе дізнатися відповіді на цікаві та важливі йому запитання, а також здобути корисних знань і нових вмінь, щоб надалі стати дійсно хорошим юристом та гідно репрезентувати інтереси провідних юридичних фірм країни та світу.

3250 Останнє редагування 11 лист. 22:24 |

Коментарі