HONOR ET GLORIA, UTILITAS

24 вер. 18:51 |

Розпочала роботу юридична клініка

(4 )

З понеділка 21 вересня на факультеті відновила свою роботу юридична клініка «Pro bono» - центр надання безоплатної первинної правової допомоги для соціально незахищених та малозабезпечених верств населення.

Початком нового робочого семестру стали установчі збори всіх студентів-членів клініки. Координатор центру від викладачів к.ю.н. Сахарук Ірина Сергіївна підвела підсумки роботи за минулий рік та наголосила на потребі внесення деяких змін у діяльність клініки: створення з числа консультантів робочих груп по зовнішнім зв'язкам, прес-центру, інформаційного відділу, комітету з організації заходів щодо святкування 20-ї річниці функціонування юридичної клініки «Pro bono». Також важливим напрямком роботи надалі має стати створення циклу статей рекомендаційного характеру, присвячених найтиповішим проблемам та питанням, за допомогою у вирішенні яких до нас звертаються клієнти.

Головними завданнями для юридичної клініки на наступний семестр є, безперечно, консультування та надання правової допомоги соціально вразливим групам населення, а також налагодження зовнішніх зв'язків з іншими юридичними клініками міста Київ та з державними і недержавними органами та організаціями, що здійснюють правовий захист громадян, організація майстер-класів та семінарів для розвитку умінь й навичок спілкування з клієнтами та вирішення проблемних практичних питань, поширення інформації про діяльність юридичної клініки та її можливості у сфері консультування серед числа потенційних клієнтів задля забезпечення доступу соціально незахищених верств населення до безоплатної правової допомоги.

Окрім того, на зустрічі значну увагу було приділено ознайомленню з порядком діяльності та правилами юридичної клініки нових членів, які 16 вересня успішно пройшли співбесіду та тестування і здобули право на зайняття посади слухача чи помічника консультанта.

Двері юридичної клініки вже відкриті і ми готові допомогти у вирішенні складних життєвих проблем у сфері цивільного, трудового, сімейного, житлового, спадкового, земельного та інших галузей права. Ми працюємо у будні дні з 13:00 до 16:00 за адресою вул. Володимирська, 60, каб. 155а.

Лотош Ксенія, 4 курс

3091

Коментарі