HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 62

Відбувся курс лекцій проф. Рене Ваарка "Іus ad bellum"

(1 Голосувати)

З 12 по 16 травня на юридичному факультеті відбувся курс лекцій англійською мовою естонського професора Рене Ваарка – доцента міжнародного права Університету Тарту, Естонія, експерта в сфері міжнародного гуманітарного права і дипломатичного права – на тему: "Іus ad bellum - право держави на ведення війни" в контексті останніх подій в Україні.

Професор зосередився на теорії, практиці та викликах використання збройних сил. Зокрема, було висвітлено правове регулювання збройних сил, визначення та визнання агресії, використання збройних сил з метою «захисту співвітчизників закордоном», детермінація «самовизначення», збройне втручання, виправдане наданням гуманітарної допомоги та встановленням демократії. Особливо жваву дискусію серед студентів викликало право держави на самозахист, умови та строки його реалізації, зокрема, на прикладі Криму. Дані теоретичні положення були яскраво були відразу ж застосовані на практиці для надання правової оцінки діям, що мали місце в Косово та до сих пір відбуваються в Криму.

З огляду на гостру актуальність даної теми, курс відвідало більше 40 студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Окрім того, серед учасників були й гості з інших вищих навчальних закладів Києва.

Усі, хто зацікавився темою та хотів би детальніше познайомитися з використаними під час лекцій слайдами, можуть звертатися за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Vaark

Бевз Андрій,

Вельган Марина

 

 

 

19824 Останнє редагування 29 черв. 12:49 |

Коментарі