HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 104
04 лист. 21:47 |

Почуття мови

(0 )

2-22 жовтня 2011 року студент 1 курсу денної форми навчання (ОКР «Магістр) Андрій Романчук став учасником курсу правової англійської, який пропонує Cambridge Law Studio. Курс включає в себе 3 тижні занять, з 09:00 до 15:00 кожного робочого дня, і розрахований як на студентів, так і на вже сформованих юристів. Заняття проводять члени the International Division, що входить до представницького органу the Law Society of England and Wales.

Дана спілка, між іншим, приймає рішення щодо видачі ліцензій юристам, які бажають займатись правовою діяльністю.

Заняття були досить прикладними та корисними, особлививо для розвитку вміння застосування певних юридичних термінів та розуміння граматичних особливостей в мові контрактів та договорів. Слухачеві надається великий об'єм матеріалу, тому запам'ятати одразу все буде надзвичайно тяжко, після закінчення курсу обов'язково необхідно повторювати пройдене.

З власного досвіду можу зазначити, що подолання мовного бар'єру при вивчені мови за кордоном відбувається значно швидше легше, аніж при відвідуванні скажімо курсів в Україні. Повсякденне безальтернативне спілкування англійською має в собі значну перевагу, а надто з англійцями. Головне при такій можливості – намагатись не замикатись, не боятись спілкуватись, адже навіть якщо ви допускаєте граматичні помилки, то вас або поправлять, або ви самі згодом зрозумієте, що саме було неправильним, головне – спілкуватись!

Також, покращується власне сприйняття мови, що є не менш важливим фактором, і відіграє значну роль в покращенні рівня спілкування англійською.

Одним із недоліків в даному курсі є спілкування в групі з іноземними студентами, які не є носіями мови і часто також мають свої помилки, які ви можете перейняти, але тим не менш це також допомагає вам розвиватись та покращувати свої навички.

Для тих, кого цікавлять деталі щодо даного курсу, а також можливості пройти інші курси, раджу відвідати нижче наведений сайт: http://www.cambridgelawstudio.co.uk/pages/home.php

 

20266 Останнє редагування 15 квіт. 00:07 |

Коментарі