HONOR ET GLORIA, UTILITAS

На юридичному факультеті пройшов унікальний курс медіації від американського професора Девіда Даулінга

(1 Голосувати)

 

З 29 лютого по 4 березня 2016 року на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов курс медіації від професора Девіда Даулінга. 

Девід Даулінг - досвічений медіатор, викладач Університету Чепмена (Каліфорнія, США) - вже вдруге прибув до України, щоби надати унікальну та безкоштовну можливість пройти курс медіації та отримати сертифікат.

Професор викладав курс разом з двома асистентами, медіаторами Нейтаном Грошом та Шоном Крузом.

Понад 30 учасників курсу отримали сертифікат Університету Чепмена (Каліфорнія). Серед них студенти 5-ти університетів (КНУ, НАУКМА, Одеської академії, Чернівецького університету ім.Федьковича та Прикарпатського університету ім.Стефаника), викладачі юридичного факультету КНУ та практикуючі юристи.

В рамках візиту до Києва професор Девід Даулінг також зустрівся з суддями Вищого господарського суду України та Господарського суду міста Києва для того, щоби поділитися досвідом присудової медіації в США та провести дискусії щодо подальшого розвитку медіації в Україні.

Курс медіації був організований Клубом медіації та переговорів Київського університету та юридичним факультетом КНУ. Приєднуйтеся до сторінки Клубу медіації та переговорів у Фейсбуці та слідкуйте за оновленнями на сайті юридичного факультету.

course1

course2

course3

course4

course5

Зустріч із суддями Вищого господарського суду України

course6

course7

Професор Даулінг із медіаторами зі США Шоном Крузом та Нейтаном Грошем і засновниками Клубу медіації та переговорів Денисом Наконечним та Квітославою Кротюк

course8

 

12296 Останнє редагування 10 бер. 00:01 |

Коментарі