HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 104
08 вер. 17:25 |

Курс кримінального правосуддя та мистецтва захисту в судовому розгляді

Автор
(0 )

rad FcQ1DaQ

Початок занять 21 вересня

Щопонеділка з 13:00 до 16:20

Дедлайн реєстрації - 15 вересня

Американський центр загального права оголошує набір на новий інтегрований дистанційний курс кримінального правосуддя та мистецтва захисту в суді, що викладатиметься упродовж десяти тижнів у першому семестрі щопонеділка трьома видатними американськими професорами та практикуючими юристами.

Девід Доутен, видатний адвокат, викладатиме за власною оновленою програмою з 13.00 до 14.00.

Після 10 хвилинної перерви викладатиме Майкл Джасків, блискучий випускник Гарвардської школи права, який зосереджуватиме увагу на найважливіших справах Верховного суду США, розглядатиме конституційні дилеми стосовно кримінального правосуддя, зокрема Поправки до Конституції щодо права на зброю, права не бути підданим необґрунтованому обшуку, права на належний судовий процес та права на захист, особливо у справах терористів тощо.

Третім погодився викладати суддя Річард Маркус, неперевершений суддя, шанований вчений, автор численних книг, професор Гарвардського університету та інших університетів, виступав з лекціями для адвокатів і суддів в 42 штатах та чотирьох іноземних державах, співзасновник національного інституту адвокатської майстерності тощо. Для нас велика честь мати такого вельмишановного професора.

Ви матимете змогу особисто переконатись, як працює Сократівський метод навчання, а в другому семестрі в рамках курсу проводитимуться практичні заняття з мистецтва переконання в судовому розгляді, під час яких ви виступатиме в ролі адвокатів та прокурорів, відстоюватимете свого клієнта у змагальному провадженні перед присяжними в навчальному судовому розгляді Moot Court Competition.

Планується проведення занять з адвокатської майстерності Девідом Доутеном та іншими американськими фахівцями особисто.

Поспішайте зареєструватися на курс.

Програма за посиланням.

22293 Останнє редагування 08 вер. 17:38 |

Коментарі