HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 104

«Витоки плюралізму у колишньому Радянському Союзі» лекція Лукана Уейя (Торонто)

(0 )

hyO0mkWSAwE

Лукан Уей – ад'юнкт-професор політичних наук Університету Торонто. Його дослідження зосереджені на переході до демократії та еволюції авторитарного режиму як на теренах колишнього Радянського Союз, так і в міжрегіональній перспективі. Його книга «Плюралізм за замовчуванням: слабкі диктатори та підйом конкурентної політики» готується до випуску у Johns Hopkins University Press.

Лукан Уей також відомий своїми працями з гібридних, або конкурентних, авторитарних політичних режимів. Книгу «Конкурентний авторитаризм: гібридні режими після Холодної війни» (у співавторстві зі Стівеном Левіцьки) було опубліковано у 2010 році видавництвом Cambridge University Press. Його статті також було опубліковано у таких виданнях як Comparative Politics, Journal of Democracy, Perspectives on Politics, Politics & Society, Slavic Review, Studies in Comparative and International Development, World Politics, як і у численних наукових журналах, а також збірках наукових праць.

Наразі Лукан працює над книгою, у якій досліджує чому ряд автократій – таких як СРСР, Куба, Іран та Північна Корея – були такими стійкими перед загрозою надзвичайного зовнішнього тиску. У книзі «Стійкість революційних режимів» (у співавторстві зі Стівеном Левіцьки) досліджено способи утворення стійких авторитарних інститутів під час жорстокого зовнішнього тиску. Професор Уей є членом редакційної колегії видання Journal of Democracy.

Реєстраційна форма

29289 Останнє редагування 14 трав. 12:09 |

Коментарі