HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 62

Що? Де? Коли?

(0 )

 

ЩО? ДЕ? КОЛИ?

на юридичному факультеті

 

ДІЙСНИЙ ЧЕМПІОН

Команда "Маша и Медведи"

 

ПРАВИЛА ГРИ

 

1. Що? Де Коли? (ЩДК) - це інтелектуально-логічна командна гра.

Участь у грі можуть брати студенти юридичного факультету та інших структурних підрозділів КНУ ім. Т. Шевченка, а також студенти інших вищих навчальних закладів, незалежно від членства у Дебат Клубі юридичного факультету. За рішенням керівництва Клубу участь у грі можуть брати особи, які не є студентами.

 

2. ЩДК становить собою командний турнір. Гра проводиться щонайменше 5 разів на семестр. Учасники запрошуються на гру не менше, ніж за 3 дні до її проведення.

За навчальний рік проводиться два сезони гри - «осінь-зима» та «весна». За результатами кожного сезону підводяться підсумки за турнірною таблицею та оголошується команда-переможець сезону.

Право на отримання званнч команди-переможця сезону мають ті команди, які зіграли щонайменше 3 гри (якщо їх було проведено 5 разом з фіналом) або 4 гри (якщо їх було проведено 6 разом з фіналом) за сезон. Сумарна кількість балів кожної команди визначається трьома (або чотирьма відповідно) її найкращими результатами (разом з фіналом).

 

3. Участь у грі беруть команди, сформовані та зареєстровані до початку гри. Кількість учасників в одній команді має бути не менше 4 та не більше 6. Члени команди обирають назву команди перед її першої участю у турнірі. Під цією назвою команда братиме участь у сезоні.

Члени команди обирають капітана команди та підтверджують його повноваження перед кожною грою.

 

4. Гра складається з наступної системи питань:

а) 2 незалікові питання для «розігріву»;

б) 30 залікових питань;

в) 3 питання до капітанів.

 

5. Гра проводиться у два раунди. Перший раунд складається з двох незалікових питань та 15 залікових. Другий раунд - з 15 залікових питань. Перерва між раундами 5 хвилин.

Питання до капітанів команд можуть бути поставлені ведучим у будь-якому раунді у будь-якій послідовності, але не раніше п’ятого питання першого раунду і не пізніше, як за три питання до кінця другого раунду.

 

6. Кожне питання зачитується в голос ведучим ОДИН раз у середньому темпі. Якщо у питанні є віршовані форми або заміни, за клопотанням однієї з команд питання може бути прочитане повторно.

Після озвучення питання (повторного озвучення у названих випадках) команда має 60 секунд для обговорення та написання на бланку відповідей свого варіанту відповіді. Ведучий або його асистент оголошує попередження про час 45 секунд та про сплив часу. Після оголошення про сплив часу забороняється обговорення та написання відповідей на бланку. Для упередження порушення цього припису один з членів команди піднімає бланк з відповіддю вгору в момент оголошення про сплив часу. Протягом 7 секунд після завершення часу представники команд мають передати бланк відповіді ведучому або його асистенту. Відповідь, подана після спливу відведених 7 секунд для її подачі, перестає бути заліковою для команди.

 

7. Відповідь зараховується як правильна лише в тому випадку, коли вона повністю співпадає із тією, яку ведучий озвучує як правильну або як залікові варіанти правильної (у відповідях із потенційним варіативним формулюванням).

Рішення про зарахування відповіді приймається ведучим.

Правильна відповідь оцінюється в один бал. Неправильна відповідь не оцінюється.

Переможцем гри є команда, яка отримала найбільшу кількість балів.

 

8. Гру спрямовує і безпосередньо проводить ведучий. Право на звернення до ведучого від імені команди під час гри має виключно капітан команди.

Рішення ведучого про зарахування неваріативних відповідей є остаточним. Неваріативними вважаються відповіді, які мають бути сформульовані одним словом, числом або так, що будь-яке інше формулювання спотворює суть відповіді або зміст самого запитання.

Рішення ведучого про зарахування варіативних відповідей може бути оскаржене капітаном команди. Апеляцію розглядає ведучий до оголошення підсумків раунду.

 

9. У випадку порушення дисципліни під час гри, якщо воно, на думку ведучого, могло вплинути на відповідь однієї з команд, відповідь від такої команди на поточне питання не приймається.

Грубе порушення дисципліни або правил гри може бути підставою для ведучого ухвалити рішення про дискваліфікацію команди. Дискваліфікована команда виключається з сезонного турніру.

 

 

18558 Останнє редагування 29 бер. 15:36 |

Коментарі