HONOR ET GLORIA, UTILITAS

18 лип. 11:34 |

В Одесі відбулася Щорічна міжуніверситетська літня школа з актуальних питань теорії і практики у сфері прав людини

(0 )

Щорічна міжуніверситетська літня школа з прав людини

З 9 по 13 липня 2018 р. в Одесі відбулася Щорічна міжуніверситетська літня школа з актуальних питань теорії і практики у сфері прав людини, що вже четвертий рік поспіль проводиться за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

У цьому році літня школа була присвячена Праву на справедливий суд у міжнародній та європейській системі захисту прав людини (ст. 6 Європейської конвенції з прав людини).

Київський національний університет імені Тараса Шевченка вже вкотре став партнером літньої школи. Серед учасників літньої школи були студенти та аспіранти юридичного факультету. А заступник декана юридичного факультету Олеся Отраднова та професор кафедри земельного та аграрного права Анатолій Мірошниченко долучилися до складу викладачів школи.

В цілому учасниками школи стали студенти із 15 університетів та шести країн. Протягом тижня вони мали змогу слухати лекції відомих дослідників та практиків у сфері захисту прав людини, а також виконувати багаточисленні практичні вправи, у тому числі взяти участь у moot court, що моделював слухання у Європейському суді з прав людини.

1

1

1

 

 

 

6314

Коментарі