HONOR ET GLORIA, UTILITAS

07 черв. 14:55 |

Літня школа інтелектуальної власності ВОІВ

(1 Голосувати)

З 16 по 27 липня 2018 року стартує надихаюча, цікава та надзвичайно актуальна подія за всіма напрямами - "Літня школа інтелектуальної власності".

На базі КНУ імені Тараса Шевченка спільно з Державною інноваційною фінансово-кредитню установою (SFII) при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України та спільно з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ), та Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності на основі підписання партнерської угоди  пройде двотижнева "Літня школа інтелектуальної власності".

"Літня школа" призначена для кандидатів, які цікавляться ІВ, старшокласників, аспірантів, молодих фахівців з будь-якої галузі навчання або дисципліни. У Вас є унікальна можливість отримати глибокі знання про ІВ, здобути оцінку ІВ, дізнатися більше про неї, як інструмент економічного, соціального, культурного та технологічного розвитку та зрозуміти, яку роль відіграє ВОІВ в глобальній адміністрації ІВ. 

Програма складається з лекцій відомих ВОІВ та зовнішніх експертів у галузі ІВ, а також тематичних досліджень та групових обговорень з обраних тем.

Учасникам, які успішно виконали вимоги програми надається сертифікат.

Наявність сертифікату DL-101 для подання заявки не вимагається

На сайті ВОІВ за посиланням   проходить реєстрація до 15 червня 2018 року. Детальніше ознайомитися зі структурою курсу і його функціоналом можливо за посиланням.

Подія у Facebook: facebook.com/events/454497234999673 

 

 

6951

Коментарі