HONOR ET GLORIA, UTILITAS

24 квіт. 10:26 |

VІІ Літня школа конституційного права "ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА І КОНСТИТУЦІОНАЛІЗМ: ПРИНЦИПИ І ЦІННОСТІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КОНСТИТУЦІЙНОЇ ТРАДИЦІЇ"

(2 )

VІІ Літня школа конституційного права

ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА І КОНСТИТУЦІОНАЛІЗМ:

ПРИНЦИПИ І ЦІННОСТІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КОНСТИТУЦІЙНОЇ ТРАДИЦІЇ

 Шановні студенти та аспіранти!

Координатор Проектів ОБСЄ в Україні з радістю повідомляє про те, що цього року традицію проведення, спільно з Конституційним Судом України, щорічних літніх шкіл з верховенства права та конституціоналізму буде продовжено.

VІІ Літня Школа, присвячена принципам і цінностям європейської конституційної традиції, триватиме з 22 по 29 липня 2018 року, серед мальовничих краєвидів Чернівецького краю.

В рамках роботи Школи буде розглянуто низку актуальних проблем конституційного права, належної правової процедури, верховенства права а також системи захисту прав людини, що склалась в європейській правовій традиції.

До участі у Літній Школі в якості викладачів будуть запрошені відомі експерти у галузі конституційного права, теорії та філософії права, європейського права. Серед них – судді конституційних судів України, Молдови та Литви, члени Конституційної Комісії, провідні вітчизняні науковці та дослідники.

Учасникам Школи буде запропонована інтенсивна програма, в рамках якої вони отримають навики аналізу, тлумачення та розуміння конституційних положень, ідей та концепцій, які лежать в їх підґрунті, а також міжнародно-правових актів в сфері прав людини і основоположних свобод. Програма Школи орієнтована, в першу чергу, на поглиблення фахової підготовки правників у сфері конституційного права та захисті прав людини однак, безумовно, буде цікавою для представників політологічного та .

Кількість учасників Школи – 30 студентів та аспірантів вищих юридичних навчальних закладів та наукових установ України.

 

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ

Відбір учасників Школи буде здійснений шляхом оцінки організаційним комітетом Літньої Школи есе, поданих учасниками. Обсяг есе – до 15 сторінок друкованого тексту (файл в форматі MS Word, розмір шрифту – 14 (Times New Roman), інтервал між рядками одинарний, поля: верхнє, нижнє, ліве – 2 см, праве – 1,5 см).

Тематика есе, яке має бути представлене кандидатами на участь в роботі Школи цього року – "Людська гідність в конституційному вимірі".

Кожен кандидат вільний самостійно обирати ті елементи запропонованої теми есе, які він має намір в ньому розкрити а також глибину та концепцію їх розкриття в межах структури поданого есе.

Есе, подані кандидатами, мають відповідати звичайним вимогам, які ставляться до академічних робіт в частині наукової доброчесності.

 

ПРОЦЕДУРА ПОДАННЯ ЕСЕ

Для участі в конкурсі кандидатам необхідно надіслати до Організаційного Комітету Літньої Школи наступний пакет документів:

  • CV кандидата (довільної форми). При цьому просимо звернути увагу на те, що подане CV має обов’язково містити актуальний номер контактного телефону (мобільного) кандидата та адресу його електронної пошти;
  • Есе на тему, вказану вище;
  • Електронний лист, яким кандидат направлятиме на адресу Організаційного Комітету Літньої Школи згаданий вище пакет документів має містити, в полі "Тема листа / Subject" має містити транслітерацію латиницею прізвища кандидата та слова "Summer School 2018 Application".

Останній термін подачі заявок на участь в роботі Літньої Школи – 1 червня 2018 року, до 23:59 за Київським часом.

Заявки мають бути надіслані електронною поштою Координаторові Літньої Школи проф. Михайлу Савчину за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (моб. +38 (050) 718-12-45), з обов’язковою копією на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (моб. +38 (050) 384-23-72).

Підсумки відбіркового конкурсу будуть підведені не пізніше 17 червня 2018 року. Про його результати кандидати, відібрані в якості учасників Літньої Школи, будуть повідомлені особисто.

 

ОКРЕМІ ФІНАНСОВІ ТА ТЕХНІЧНІ АСПЕКТИ ПРОВЕДЕННЯ ШКОЛИ

Всі витрати щодо проїзду, проживання та харчування учасників Літньої Школи покриватимуться організаторами. Про умови та процедуру здійснення такого відшкодування учасники Літньої Школи будуть повідомлені додатково.

Місцем проведення школи буде обрано один з санаторно-рекреаційних закладів Чернівецької області. Про його назву, розташування а також ключові елементи пов’язаної з ним логістики (зокрема про найбільш зручні маршрути прибуття до нього) учасники Школи будуть також повідомлені додатково.

З повагою,

Організаційний Комітет Літньої Школи

 

7329 Останнє редагування 24 квіт. 10:35 |

Коментарі