HONOR ET GLORIA, UTILITAS

07 бер. 09:47 |

Оголошено конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проектів на період 2018-2019 років

(0 )

Шановні колеги!

Повідомляємо Вам, що Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти і науки Литовської Республіки та Науково-дослідна рада Литви оголошують конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проектів на період 2018-2019 років.

Конкурс відкритий для наукових лабораторій, науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ і підприємств обох країн.

До участі у конкурсі приймаються проекти за такими пріоритетними напрямами:

1. Інформаційні та нові виробничі технології (лазерні, прецизійні, механотронні, робототехнічні, плазмові, оптоелектронні, сенсорні, тощо)

2. Енергетика та енергоефективність;

3. Екологія та раціональне природокористування;

4. Науки про життя, нові технології лікування та профілактики найпоширеніших хвороб, дослідження у сфері біотехнології, біоінженерії та генетики;

5. Нові речовини та матеріали;

6. Соціальні та гуманітарні науки;

7. Технології оборонного спрямування.

Основними критеріями оцінки проектних пропозицій є компетентність науковців та їх здатність довести проект до логічного завершення, взаємний обмін досвідом, наукова та практична цінність очікувані від проекту, участь докторів наук та/або молодих вчених.

Особлива увага надаватиметься також проектам, тематики яких будуть співпадати із визначеними у Рамковій програмі з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Більш детальна інформація про конкурс – Додаток №1, бланк заявки – Додаток №2 та за посиланням: Міністерство освіти та науки

Додатково повідомляємо:

1. Для участі у конкурсі Вам необхідно знайти потенційного партнера з Литви, для подачі спільної заявки.

2. Орієнтовна сума гранту 50 – 100 тис. грн на одного учасника проекту / на один рік.

3. Строк подачі спільної заявки до 3 травня 2017 року.

 

Відповідальна особа за супровід проекту провідний фахівець патентно-ліцензійного відділу Боровська Олена Геннадіївна (тел. 521-33-71, вн. 63-71, моб. 067-401-03-61).

 

 

З повагою, начальник НДЧ  Толстанова Г.М.
6295

Коментарі