HONOR ET GLORIA, UTILITAS

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА КНУ НА СУДОВИХ ДЕБАТАХ ІМ. ФІЛІПА ДЖЕССАПА!

(0 )

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА КНУ НА СУДОВИХ ДЕБАТАХ ІМ. ФІЛІПА ДЖЕССАПА!

Команда юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка взяла участь та здобула низку нагород у 58 змаганні з судових дебатів імені Філіпа Джессапа 2016-2017, що відбулися у приміщені Вищого господарського суду України 10-12 лютого 2017. 

Команда юридичного факультету досягла високого результату, отримавши низку нагород:

• Команда отримала запрошення Міжнародної правничої асоціації студентів (International Law Student Association) представляти Україну у якості виставкової команди (exhibition team) на міжнародній арені у Вашингтоні, США під час Міжнародних раундів;

• Вперше за останні 10 років команда КНУ виборола нагороду за найкращу письмову позицію (меморандум);

• Увійшла в четвірку найкращих команд 2017 року, посівши 2 місце за результатами відбіркових раундів та ставши півфіналістами;

• Не зазнала жодної поразки і виборола перемогу в 4 відбіркових раундах; та

• Обидва спікери потрапили в рейтинг ТОП-5 спікерів, посівши 3-те та 5-те місце, серед спікерів усіх команд. 

Cудові дебати ім. Філіпа Джессапа – це змагання студентів-правників з міжнародного публічного права, під час якого проходять усні та письмові судові дебати за процедурою Міжнародного Суду ООН – головного судового органу Організації Об’єднаних Націй. 

Команда юридичного факультету КНУ складалася з молодих, амбітних та талановитих студентів: Катерини Скічко (2 курс магістратури), Євгена Сенченко (2 курс), Ілони Болюбаш (4 курс), Анни Голубничої (4 курс), Владислави Міцай (1 курс магістратури). Команду тренували Наконечна Марія (випускниця 2016 року) та Загоруйко Ярослава (1 курс магістратури), неодноразові учасниці та тренери різних судових дебатів, що принесли КНУ не одну гучну перемогу міжнародного рівня і також раніше брали участь у судових дебатах імені Філіпа Джессапа. 

 

Цьогорічна фабула справи стосувалась таких фундаментальних питань міжнародного публічного права як справедливе використання спільних водних ресурсів, захисту прав людини на воду та їжу, відшкодування збитків, завданих міграцією біженців та захисту культурної спадщини. У національних раундах взяли участь понад 11 команд з різних університетів  України. 

Університет пишається командою юридичного факультету КНУ, докладеними зусиллями та неймовірно високими успіхами. Бажаємо їм ще більших перемог наступного року! 

 

 

7403 Останнє редагування 22 лют. 14:33 |

Коментарі