HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Юристи-кулінари позмагались в гуртожитку

(5 )

Кулінарний конкурс відбувся у гуртожитку №5 юридичного факультету. Цього року у ньому взяли участь 4 команди. Вони змагались у вправності приготування страв італійської кухні.

Серед інших за першість змагалась і команда з Криму – Андрій та Артур. Ці хлопці перевелись на навчання до нашого університету із окупованого півострову.

Визначала переможця команда журі, до якої входили заступник декана факультету Наталія Кіреєва, керівник наукових гуртків факультету Ірина Сахарук, керівництво студради гуртожитку цього року та попередніх років.

Обрати переможця журі так і не змогли, бо приготоване всіма учасниками було незрівнянно смачним. Через це кожна команда перемогла у одній з номінацій. Загалом чемпіонський п’ядестал виглядав так:

Номінація «Краща основна страва» – команда «СалКо» - Салей Юлія, Салій Максим, Кокош Родіон;
Номінація «Краща закуска» - «DolceGusto» - Фірсанова Віра, Марцева Ірина, Сидоренко Оксана
Номінація «Кращий десерт» - «Celentano» - Гармидер Андрій, Воїнов Артур (хлопці, які перевелись з Криму)
Номінація «Краща презентація»- «Deliciozo» - Біла Марія, Лутчин Уляна, Скляренко Ігор

Всі учасники отримали призи від студради гуртожитку, серед яких зокрема термочашки, кулінарні книги, сковорідки, чашки, солодощі, книги про історію університету.

Кулінарні змагання в гуртожитку стали кульмінацією серед заходів, приурочениих до святкування Дня юридичного факультету, та завершують цей комплекс заходів.

Тепер студрада гуртожитку починає займатись організацівєю виселення випускників.

Cooking 1

 

Cooking 2

 

Cooking 3

Юлія Михайлюк

Фото – Ілона Болюбаш

8052

Коментарі