HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Identification of Advocacy

(2 )

8 квітня 2014 року на базі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся інтерактивний семінар «Identification of Advocacy». Головою проведення заходу була пані Світлана Батсюкова – тренер Всеукраїнської програми «Understanding human rights», а також автор посібника "Advocacy journalism".

У ході семінару студенти ознайомилися з самим поняттям «адвокасі», його предметом та важливістю даного явища. Майбутні правники отримали нову та цікаву інформацію про те, що включає в себе «адвокасі» і як цей процес може вплинути на вирішення нагальних проблем, які хвилюють суспільство.

Учасники дізналися також про методи, які використовуються в адвокасі та які категорії людей виділяються у ньому. Кожен з присутніх на семінарі приміряв на себе роль тієї чи іншої категорії при вирішенні конкретної задачі, яка була надана студентам, поділеним на групи, що проілюструвало те,   як поводять себе ті чи інші особи при вирішенні суспільних проблем.

Загалом на семінарі було приведено багато прикладів того, як «адвокасі» впливає на вирішення нагальних для суспільства питань у різноманітних країнах. Зокрема щодо України було наведено приклади з нещодавніми подіями, пов`язаними з Майданом.

У цілому пані Світлана Батсюкова надала багато нової та корисної інформації для студентів, щодо важливості «адвокасі» у демократичному суспільстві, у свою чергу учасники з користю та інтересом провели час на семінарі.

Андрій Бевз

identif advoc 1

identif advoc 2

6439

Коментарі