HONOR ET GLORIA, UTILITAS

"Яким шляхом має піти Україна?" – зустріч з російськими опозиціонерами

(0 )

Події, що відбулися нині в Україні, як ніколи гостро ставлять перед її громадянами питання: що далі? Щодо цього існують дві домінуючі точки зору: Україна повинна стати або частиною Євросоюзу, або частиною Митного союзу. Тим часом ми не завжди усвідомлюємо, що саме несе в собі вибір того чи іншого варіанту майбутнього України. Що якщо на всі ті виклики, перед якими знаходиться країна, можна відповісти чимось більшим, ніж європейська бюрократія чи російська корупція? Що якщо жителі України підуть шляхом скорочення функцій держави і побудують Нову Україну не навколо чергового Левіафана, а навколо Вільного громадянина, здатного самостійно визначати, що і як йому робити?

В межах зустрічі особлива увага буде також приділена темі верховенства права: зокрема, як права власності та контрактних зобов'язань, ідеї свободи особистості та обмеженої держави сприяють розвитку країни.

15 квітня 2014 р., в ауд. 314 буде проведена зустріч з представниками громадської організації "Європейські студенти за свободу", зареєстрованої в Україні. Основною місією організації є розвиток в студентському середовищі принципів індивідуальної свободи і прав людини. «Ми також відстоюємо принципи вільного ринку та вільного підприємництва.Ми маємо досвід організації лекцій, семінарів, літніх шкіл в Росії, Грузії, Україні, Німеччині».

Попередня реєстрація – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

6103

Коментарі