HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Презентація юридичного факультету в Університеті Осло

(1 Голосувати)

22 січня 2015 року на заході, присвяченому ярмарці обміну, Артем Кобрін та Марія Деряга, студенти 2-го курсу магістерської програми подвійного дипломування "Legal Regulation of Public Administration and Human rights", заснованої між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Університетом Миколаса Ромеріса, презентували київські та литовські міжнародні проекти та магістерські програми в КНУ, зокрема "Legal Regulation of Public Administration and Human rights", "Legal Practice", "Human Rights" та інші.

Особливу увагу студенти КНУ звернули на достатньо нову програму "Legal Regulation of Public Administration and Human rights", відповідно до якої студент отримує статус українського та литовського студента. Останній дозволяє використовувати програму обміну "Еразмус+", згідно якої студент може пройти практику (2-6 місяців) або навчання (3-6 місяців) практично в будь-якій країні Європи в 3 семестрі навчання в Університеті Миколаса Ромеріса. Три українських студенти вже використали відповідну можливість.

Відвідувачі заходу та представники Університету Осло виявили цікавість та ознайомилися з інформацією щодо міжнародних проектів та магістерських програм в КНУ.

UiO1

UiO3

UiO2

32484 Останнє редагування 26 лют. 22:30 |

Коментарі