HONOR ET GLORIA, UTILITAS

«Як юристи в Литві навчались. Видання друге. Доповнене» Частина 2

(1 Голосувати)

06-08.03.2015

Work Study and Travel.

Наближався Міжнародний жіночий день. За встановленою традицією трохи не півсвіту скуповує в магазинах цукерки і тюльпани, а наші студенти святкують 8 березня в юридичному ключі – беруть участь у міжнародній конференції, присвяченій правам жінок, що проводилась в Берліні. Змогу поїхати на цю конференцію нашим студентам надав університет Миколаса Ромеріса та організаційний комітет конференції, оплативши більшу частину поїздки.

Yak yurysty v Lytvi navchalys part 2 1

Yak yurysty v Lytvi navchalys part 2 2


11.03.2015

День незалежності Литви.

Вірніше, день відновлення незалежності, день виходу Литви з Радянського союзу. Живучи в Литві, розумієш, яке це велике свято для цієї країни, та й сам починаєш перейматись долею сусіднього народу. В цей день розумієш, що Україна і Литва були з самого початку разом. Підтвердженням цьому є українські прапори на головній площі, транспаранти українською мовою. «За нашу і вашу волю», - вислів, який можна цього дня побачити обома мовами.

Також в університеті відбувся цікавий захід, приурочений до свята. Це був візит президента Ісландії та посла України в Литві. В такі моменти приходить усвідомлення, що українські прапори можна побачити в Вільнюсі частіше, ніж очікуєш. А за таку підтримку можна бути лише безмежно вдячним.

Yak yurysty v Lytvi navchalys part 2 3

Yak yurysty v Lytvi navchalys part 2 4

27025 Останнє редагування 19 трав. 13:49 |

Коментарі