HONOR ET GLORIA, UTILITAS

«Як юристи в Литві навчались. Видання друге. Доповнене»

(1 Голосувати)

Всім доброго дня! Студенти юридичного факультету КНУ імені Т.Шевченка мають моживість долучитись до магістерської програми подвійного дипломування, створеної КНУ спільно з університетом Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва).

Дана програма існує вже другий рік і ми – студенти, які живемо і вчимось у Вільнюсі саме зараз. З офіційним описанням програми ви можете ознайомитись на сайті факультету в розділі «Подвійне дипломування». Але зовсім не академічні документи зможуть дати відповідь на запитання «варто чи ні». Ми у Вільнюсі вже досить довго, тому презентуємо вам звіт про наші «пригоди» і наше життя.

Отже, «Як юристи в Литві навчались. Видання друге. Доповнене»

Частина перша.


26.01.2015

Сьогодні ми радіємо, зовсім не уявляючи свого майбутнього, робимо селфі в аеропорту, збираємось по прильоту відмітити новосілля, а заодно і нове життя не десь-там, а в Європі, хоч і на її окраїні. У Вільнюсі зустріли нас представники студентства університету і ввели в курс справ, що і як у цій самій Європі відбувається. Не буду заглиблюватись в подробиці, але перший день, як і кілька наступних, пройшов дуже активно: одним словом, обживались. Той, хто хоч раз переїжджав з одного місця на інше, зможе нас зрозуміти.

Yak yurysty v Lytvi navchalys 1


02.02.2015

Початок суворих студентських буднів. Хоча відверто кажучи, суворими їх назвати складно. Перший тиждень, окрім занять за розкладом, порадував нас кількома зустрічами, організованими для нас та студентів програм обміну адміністрацією університету. Як кажуть, все для людей. Розказали нам і про культурні особливості Литви (яка стала нам такою рідною ще з Києва), правила поведінки, особливості університету. Варто сказати, такі зустрічі були для нас дуже корисними. Щоправда практично на кожній зустрічі нам нагадували, що плагіат – це найбільший смертний гріх і карають за нього дуже жорстко (відрахування без можливості поновитись протягом 3 років). Тому, наступники, будьте готовими до наполегливої праці над власними роботами і бібліотечним дозвіллям. До речі, бібліотека... Ви колись уявляли бібліотеку свожєї мрії? Ну так ось, по-моєму, це вона. 

Пари в університеті цікаіві (а що головне для студента – їх тут небагато), професори привітні. Головне завдання викладачів – заохотити студентів до навчання, зацікавити їх, що їм успішно вдається. А що радує ще більше – мабуть головна їхня риса – flexibility. Тому якщо виникають певні проблеми, запитання і тд, вирішити їх можна завжди, не зачіпаючинічиї інтереси. Навчальний процес приносить задоволення. Любити, як ми її називаємо, Літхуанію, починаємо все більше.

Yak yurysty v Lytvi navchalys 2

Yak yurysty v Lytvi navchalys 3

Yak yurysty v Lytvi navchalys 4

Yak yurysty v Lytvi navchalys 5


14-15.02.2015

Ще одна перевага життя в Європі – подорожі без кордонів. Особиста порада – захочете приєднатись до програми – користуйтесь цим по-повній. Отже, в одні з вихідних ми з групою покинули рідний дім і помчали за покликом серця. Виявилось, що серце покликало нас в Латвію. Цікава і пишна архітектура Риги, маленькі будиночки Юрмали і велике Балтійське море... Виявилось, море буває красивим не лише влітку. Зима ж додає пейзажам стихійності і гостроти.

Yak yurysty v Lytvi navchalys 6

Yak yurysty v Lytvi navchalys 7

Yak yurysty v Lytvi navchalys 8

Yak yurysty v Lytvi navchalys 9

Yak yurysty v Lytvi navchalys 10

За детальною інформацією пишіть на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. З задоволенням відповім на ваші питання. Староста групи Михалко Марія

27714 Останнє редагування 19 трав. 13:47 |

Коментарі