HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 62

Футбольний матч професорсько-викладацького складу юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національного університету біоресурсів і природокористування України

(0 )

15 вересня 2012 року відбувся дружній мачт між командами професорсько-викладацького складу юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Футбольний матч відбувався у гострій напруженій боротьбі, цікаві комбінації гравців захоплювали подих опонентів у матчі. Перший тайм закінчився нічиєю з рахунком 1:1, проте вже в другому таймі гравці футбольної команди НУБІП змогли обіграти команду юридичного факультету.

Обидві команди протягом гри багато атакували, реалізовували не прості комбінації футбольної техніки.

Хоч футбольна команда юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка і пропустила на один гол більше, студенти та представники викладацького складу факультету бажають команді нових спортивних звершень невичерпної енергії та майбутніх перемог, оскільки 6 жовтня відбудеться матч-реванш, присвячений Дню юриста України.