HONOR ET GLORIA, UTILITAS

31 серп. 15:44 |

Списки розподілу студентів по групам 1-го курсу денної форми навчання

 

 

1 курс І потік 1 група

1. Александрович Віталій Олександрович
2. Бакшеєв Олександр Сергійович
3. Богданов Ярослав Юрійович
4. Бондаренко Ангеліна Вікторівна
5. Бурак Михайло Михайлович
6. Буркацька Ірина Григорівна
7. Вошедський Віктор Олегович
8. Гвіздон Ігор Андрійович
9. Гончар Юлія Володимирівна
10. Єгурнова Оксана Юріївна
11. Кілінкарова-Торонченко Віталія Андріївна
12. Ковальчук Ірина Анатоліївна
13. Коновалова Ілона Миколаївна
14. Корнух Вікторія Костянтинівна
15. Куник Анастасія Володимирівна
16. Макар Анастасія Романівна
17. Музичук Микола Олександрович
18. П’ятнічук Інна Валеріївна
19. Плакас Ірина Романівна
20. Сімутін Ілля Ігорович
21. Соколова Анастасія Вячеславівна
22. Теслюк Денис Андрійович
23. Трушкін Микита Михайлович
24. Якимчук Юлія Вікторівна
25. Якущенко Максим Тарасович
26. Ярошинська Крістіна Геннадіївна

 

1 курс І потік 2 група

1. Апостол Анатолій Олександрович
2. Бобилєв Денис Сергійович
3. Брезвін Анатолій Анатолійович
4. Величко Дмитро Сергійович
5. Видриган Віталій Сергійович
6. Гаврилюк Анастасія Дмитрівна
7. Гаращенко Юлія Володимирівна
8. Гудз Юрій Андрійович
9. Заєць Ігор Ігорович
10. Карпяк Яна Анатоліївна
11. Кобєлєва Юлія Олексіївна
12. Ладан Костянтин Олегович
13. Лясковець Катерина Віталіївна
14. Меладзе Аліса Костянтинівна
15. Невтриніс Андрій Володимирович
16. Нор Артем Тимофійович
17. Олійник Вікторія Борисівна
18. Осауленко Дарина Русланівна
19. Підгурська Богдана Миколаївна
20. Федірко Віталій Андрійович
21. Харахаліль Лєра Лєндарівна
22. Чорі Марія-Олександра Владиславівна
23. Чумак Оксана Юріївна
24. Чупрій Діана Юріївна
25. Яцуба Володимир Володимирович
26. Яцюта Дарина Сергіївна

 

1 курс І потік 3 група

1. Бутиленко Володимир Ігорович
2. Вус Діана Василівна
3. Глоба Анастасія Олександрівна
4. Горбенко Ніна Анатоліївна
5. Грицай Нікіта Ігорович
6. Гузь Прохор Андрійович
7. Даценко Артем Олегович
8. Єсипович Марія Валеріївна
9. Зав’язун Ольга Сергіївна
10. Книш Ірина Ігорівна
11. Косташ Наталія Василівна
12. Костюк Юлія Іванівна
13. Кузнєцов Олександр Володимирович
14. Кутинська Росолана Андріївна
15. Лазаренко Катерина Олександрівна
16. Матвіїв Станіслав Русланович
17. Олійник Карина Сергіївна
18. Пантелеєв Денис Олександович
19. Рубан Марія Едуардівна
20. Старенченко Катерина Сергіївна
21. Степчук Микола Русланович
22. Трегуб Олена Геннадіївна
23. Федяй Ігор Ігорович
24. Цюприк Володимир Ігорович
25. Шамрай Анастасія Ігорівна
26. Шаповалов Микола Миколайович

 

1 курс І потік 4 група

1. Березюк Анастасія Володимирівна
2. Бисьмак Іван Іванович
3. Болячий Євгеній Владиславович
4. Власов Михайло Юрійович
5. Восколуп Вікторія Русланівна
6. Громик Владислав Сергійович
7. Дворак Андрій Юрійович
8. Дутчак Олександр Юрійович
9. Іващук Павло Романович
10. Івкін Микола Юрійович
11. Кащенко Ігор Миколайович
12. Кравчук Владислав Сергійович
13. Кравчук Максим Віталійович
14. Кропив’янський Андрій Валерійович
15. Ланова Анастасія Євгенівна
16. Левкович Олексій Іванович
17. Мороз Марія Євгеніївна
18. Підгайний Петро Андрійович
19. Плахотнік Роман Анатолійович
20. Помінкевич Юлія Сергіївна
21. Романюк Ольга Олегівна
22. Сметана Олег Ігорович
23. Сторожук Олександр Васильович
24. Струтинська Катерина Богданівна
25. Третяк Тетяна Володимирівна
26. Щербак Юлія Олександрівна

 

1 курс І потік 5 група

1. Абдульдін Ранда Бассамівна
2. Ангел Ілона Іванівна
3. Барінов Віталій Андрійович
4. Голуб Лідія Андріївна
5. Гриненко Людмила Олександрівна
6. Гріщенко Алла Олександрівна
7. Дімідів Єгор Володимирович
8. Єрмольєва Каріна Артурівна
9. Жовтані Олеся Юріївна
10. Загоруйко Гліб Дмитрович
11. Іванніков Максим Сергійович
12. Корнійчук Олег Григорович
13. Кравчук Любомир Леонідович
14. Крижов Володимир Юрійович
15. Крицька Олена Ігорівна
16. Легуша Юлія сергіївна
17. Лисак Ольга Ігорівна
18. Мичко Ірина Олегівна
19. Наливайко Тетяна Олегівна
20. Пашинська Вікторія Вікторівна
21. Пешко Олександр Анатолійович
22. Рябчук Валерій Ігорович
23. Ситник Руслан В’ячеславович
24. Слончак Валерія Вікторівна
25. Урда Володимир Максимович
26. Чередко Олег Антонович

 

1 курс ІІ потік 6 група

1. Бабич Дарина Сергіївна
2. Барабаш Денис Васильович
3. Березна Анастасія Миколаївна
4. Бойчук Вікторія Костянтинівна
5. Горбань Карина Олексіївна
6. Давиденко Марія Романівна
7. Дричик Богдана Володимирівна
8. Закордонець Діана Василівна
9. Ілляш Соломія Михайлівна
10. Кальбенко Володимир Віталійович
11. Кисіль Михайло Володимирович
12. Кім Володимир Валеріанович
13. Король Михайло Ярославович
14. Костак Станіслав Ярославович
15. Коткова Дар’я Олександрівна
16. Кочегарова Крістіна Юріївна
17. Махобей Яна Юріївна
18. Мельничек Олександр Володимирович
19. Одолінська Дарина Анатоліївна
20. Плакасова Ксенія Вячеславівна
21. Попков Богдан Михайлович
22. Речинська Марія Миколаївна
23. Сачук Любов Леонідівна
24. Слонь Ілля Ігорович
25. Сорока Юлія Максимівна
26. Чепляка Анастасія Сергіївна
27. Шумський Олексій Анатолійович

 

1 курс ІІ потік 7 група

1. Асташева Олександра Сергіївна
2. Бородійчук Руслан Олегович
3. Бурятова Валерія Олексіївна
4. Воркуєва Катерина Андріївна
5. Горобець Ілля Михайлович
6. Гридасова Анастасія Юріївна
7. Джуманюк Владислав Вікторович
8. Дідус Дмитро Олегович
9. Жерновський Микита Вікторович
10. Злочевський Микола Владиславович
11. Клименко Поліна Володимирівна
12. Кравчук Вадим Юрійович
13. Лазоренко Вероніка Олексіївна
14. Літвін Олександр Євгенович
15. Мандзій Олександр Сергійович
16. Момот Микита Сергійович
17. Проскуряков Богдан Михайлович
18. Рибалко Яніна Вікторівна
19. Сазанський Олександр Васильович
20. Сергієнко Олександра Юріївна
21. Сірий Владислав Андрійович
22. Соколюк Вікторія Олександрівна
23. Сокуренко Влас Євгенович
24. Ткаченко Софія Євгенівна
25. Хижняк Ксенія Олександрівна
26. Шкіряк Святослава Богданівна
27. Шпак Владислав Русланович

 

1 курс ІІ потік 8 група

1. Азаров Дмитро Євгенович
2. Ваврищук Оксана Олександрівна
3. Вахліс Інна Володимирівна
4. Вигівський Ігор Олександрович
5. Вознюк Антон Олександрович
6. Заєць Гарій Ігорович
7. Зайонц Поліна Валеріївна
8. Ісакова Інна Василівна
9. Кищук Карина Валеріївна
10. Клименко Олексій Олександрович
11. Корнієнко Анна Ігорівна
12. Котерлін Олесь Ростиславович
13. Лебедєв Єгор Сергійович
14. Мініна Валерія Сергіївна
15. Омельченко Оксана Петрівна
16. Осмоловська Ольга Русланівна
17. Павлюк Олександра Юріївна
18. Ситнюк Сергій Максимович
19. Скринник Володимир Миколайович
20. Стукалова Єлизавета Володимирівна
21. Федорцов Богдан Віталійович
22. Харкевич Олександр Олексійович
23. Хмельницька Яна Богданівна
24. Хоменко Володимир Володимирович
25. Чубун Лев Аркадійович
26. Шкарівська Богдана Вячеславівна
27. Шпирна Анна Сергіївна

 

1 курс ІІ потік 9 група

1. Бардаш Софія Валеріївна
2. Безрук Данило Дмитрович
3. Волкова Поліна Олександрівна
4. Галайко Вікторія Андріївна
5. Головач Євген Тарасович
6. Голопапа Владислав Ігорович
7. Грінь Катерина Андріївна
8. Зуйков Тимофій Дмитрович
9. Камнєва Уляна Євгенівна
10. Квятківська Наталія Павлівна
11. Кізлик Михайло Юрійович
12. Костюченко Альона Володимирівна
13. Кузьменко Микола Олександрович
14. Лисак Олександра Олександрівна
15. Лисиця Ростислав Сергійович
16. Марченко Антон Анатолійович
17. Ноздрін Андрій Валерійович
18. Рудько Дмитро Олександрович
19. Санько Антон Олександрович
20. Стеблецький Владислав Вікторович
21. Ткаченко Анастасія Сергіївна
22. Чиж Ангегіна Сергіївна
23. Чорний Вадим Андрійович
24. Чугаєвський Артем Артурович
25. Шевченко Денис Віталійович
26. Шляхтич Яна Володимирівна
27. Шукало Юліана Миколаївна

 

1 курс ІІІ потік 10 група

1. Антонь Єлізавета Василівна
2. Білик Аліна Володимирівна
3. Волохов Артем Сергійович
4. Гржеляк Лідія Анатоліївна
5. Гунда Дарина Сергіївна
6. Капчук Василь Едуардович
7. Ковальчук Борис Олександрович
8. Козінчук Максим Миколайович
9. Корнієнко Марія Сергіївна
10. Кушнірук Вікторія Валеріївна
11. Люлько Дмитро Сергійович
12. Мелашенко Катерина Вадимівна
13. Мусієнко Даніїл Олексійович
14. Науменко Наталія Сергіївна
15. Опанасюк Катерина Олегівна
16. Похальчук Максим Ігорович
17. Руда Оксана Анатоліївна
18. Савера Валерія Максимівна
19. Світличний Андрій Олександрович
20. Сєдін Владислав Андрійович
21. Складанний Євгеній Віталійович
22. Смук Анна Миколаївна
23. Ткаченко Владислав Леонідович
24. Турчин Олександр Олександрович
25. Холоденко Роман Романович
26. Царьова Ольга Вадимівна
27. Шинкарук Анастасія Ярославівна

 

1 курс ІІІ потік 11 група

1. Ахмаднежад Армін Ахмадович
2. Багнюк Діана Вікторівна
3. Бойко Анастасія Едіардівна
4. Вихор Віталій Анатолійович
5. Вікторук Севастіан Олегович
6. Галецький Ярослав Петрович
7. Дем’янчук Олеся Борисівна
8. Дудник Микита Сергійович
9. Жила Мар’яна Василівна
10. Івашко Едгар Васильович
11. Калитенко Радислав Олександрович
12. Ковальчук Ірина Леонідівна
13. Комарніцька Ірина Олександрівна
14. Макаревич Олеся Олегівна
15. Нечаєв Юрій Станіславович
16. Осташевська Софія Володимирівна
17. Перепелюк Тетяна Василівна
18. Піжук Олександр Юрійович
19. Постол Анна Анатоліївна
20. Рибак Яна Володимирівна
21. Сонько Гліб Олегович
22. Стасюк Даніел Витаутас
23. Сторожук Дарина Олегівна
24. Ткачук В’ячеслав Олександрович
25. Шатилін Гліб Андрійович
26. Швець Вероніка Миколаївна
27. Якимчук Олена Миколаївна

 

1 курс ІІІ потік 12 група

1. Анайко Діана Ігорівна
2. Бернацький Іван Іванович
3. Ващенко Максим Сергійович
4. Голуб Нікіта Валентинович
5. Гринюк Назар Володимирович
6. Довгань Петро Юрійович
7. Дубовой Марко Олександрович
8. Капінус Владислав Сергійович
9. Кобінський Олександр Олегович
10. Коваль Анастасія Олександрівна
11. Козьміна Анастасія Русланівна
12. Комар Ігор Олегович
13. Леонтієва Марина Вадимівна
14. Лисенко Сергій Сергійович
15. Онищенко Олександра Тарасівна
16. Пелехацька Олеся Вікторівна
17. Пилипенко Владислав Віталійович
18. Полив’яна Іванна Олександрівна
19. Полив’яна Уляна Олександрівна
20. Рудницький Іван Валерійович
21. Сімон Даниїл Валерійович
22. Спиридонава Аліна Сергіївна
23. Телешун Поліна Сергіївна
24. Терзі Юрій Миколайович
25. Фещук Євгеній Вадимович
26. Черняхівська Людмила Францівна
27. Чучковська Крістіна Вадиміівна

 

1 курс ІІІ потік 13 група

1. Ахмедова Аміна Маліківна
2. Безпрозванних Ніна Олегівна
3. Васковець Артур Сергійович
4. Гончаренко Максим Денисович
5. Граділь Анастасія Андріївна
6. Добродзій Анна Олексіївна
7. Домченко Влада Владиславівна
8. Дутчак Остап Ігорович
9. Дячок Вікторія Вікторівна
10. Загребельна Софія Ігорівна
11. Кириченко Марія Миколаївна
12. Ковальова Ада Олександрівна
13. Комар Владислав Ігорович
14. Лопушанський Андре Андрійович
15. Любченко Марія Ігорівна
16. Макаренко Ольга Володимирівна
17. Ничипорук Юлія Іванівна
18. Новак Тетяна В’ячеславівна
19. Новосад Роман Віталійович
20. Осмоловська Віра Володимирівна
21. Рудзінський Владислав Ігорович
22. Серьогіна Валерія Володимирівна
23. Томащук Анжела Русланівна
24. Тютюнник Віктор Олександрович
25. Шимон Валерія Романівна
26. Ярошенко Іван Сергійович
27. Яцела Лоліта Вадимівна

 

1 курс ІV потік 14 група

1. Барабаш Діана Дмитрівна
2. Білоскурський Владислав Романович
3. Гончарук Данило Володимирович
4. Горобець Юлія Андріївна
5. Драна Марина Валеріївна
6. Іщенко Анастасія Станіславівна
7. Кірієнко Денис Олександрович
8. Колесник Анастасія Ігорівна
9. Корнєєва Марія Вадимівна
10. Крамаренко Катерина Олександрівна
11. Кудрявцев Михайло Олексійович
12. Любенко Денис Ігорович
13. Мельник Яна Русланівна
14. Мороз Оксана Олександрівна
15. Наральник Марія Юріївна
16. Онищенко Данило Сергійович
17. Орел Віталій Іванович
18. Петрів Ольга Олексіївна
19. Соколова Дарина Вікторівна
20. Тищенко Олександр Олександрович
21. Труська Ірина Володимирівна
22. Хімін Юлія Сергіївна
23. Шаповалова Алла Вадимівна


1 курс ІV потік 15 група

1. Алієва Діана Умарівна
2. Бойко Ольга Русланівна
3. В’язінько Юрій Анатолійович
4. Господарець Діана Миколаївна
5. Іваницька Оксана Вадимівна
6. Ільченко Іван Петрович
7. Килівник Алла Олександрівна
8. Кирилюк Ольга Сергіївна
9. Мамітько Володимир Романович
10. Марченко Яна Сергіївна
11. Матушкіна Іванна Вікторівна
12. Михайлішин Владислав Віталійович
13. Новікова Євгенія Олександрівна
14. Перкій Руслан Андрійович
15. Пономарова Ірина Анатоліївна
16. Сафонова Каріна Вікторівна
17. Сінько Олена Андріївна
18. Слободська Дарина Романівна
19. Сутко Михайло Сутуйович
20. Терський Сергій Сергійович
21. Ткач Тетяна Олександрівна
22. Чубарев Святослав Володимирович
23. Шевченко Ростислав Володимирович
24. Шевчук Денис Ігорович

 

1 курс ІV потік 16 група

1. Барабаш Володимир Володимирович
2. Грищук Ірина Василівна
3. Данилюк Ольга Володимирівна
4. Деруга Антон Васильович
5. Діденко Дмитро Павлович
6. Довгий Денис Олександрович
7. Журавель Яна Дмитрівна
8. Іванова Вікторія Романівна
9. Курбак Атея Сергіївна
10. Кушніренко Олексій Дмитрович
11. Луговська Анастасія Сергіївна
12. Лук’янець Данило Романович
13. Мартиненко Анастасія Максимівна
14. Медведь Анастасія Василівна
15. Наумова Валерія Євгенівна
16. Петровський Вадим Олександрович
17. Писаренко Анна Андріївна
18. Попович Ольга Юріївна
19. Процько Максим Ігорович
20. Риженко Тетяна Григорівна
21. Солтанов Тунар Зохраб огли
22. Фесенко Еліна Станіславівна
23. Черненко Євгеній Сергійович
24. Шикір Дмитро Олександрович

 

1 курс ІV потік 17 група

1. Бабенко Оксана Олександрівна
2. Безпала Владислава Олександрівна
3. Безпала Ярослава Олександрівна
4. Вітвіцька Крістіна Андріївна
5. Грицюк Владислава Олександрівна
6. Дзядевич Володимир Русланович
7. Дідківська Вікторія Володимирівна
8. Довгань Микита Олексійович
9. Заболотна Нана Анатоліївна
10. Зазуляк Ілля Іванович
11. Іващенко Яна Миколаївна
12. Кисильова Єлизавета Сергіївна
13. Козачок Назарій Володимирович
14. Копишинський Віталій Анатолійович
15. Лопатюк Анна В’ячеславівна
16. Любас Аліна Валеріївна
17. Максимів Олена Степанівна
18. Овсійчук Ольга Геннадіївна
19. Олексієнко Олена Олександрівна
20. Практика Ірина Тарасівна
21. Романчук Андріана Григорівна
22. Самофалова Юлія Андріївна
23. Сердюков Микита Павлович
24. Трощанівський Антон Олександрович

 

3855 Останнє редагування 31 серп. 15:50 |