HONOR ET GLORIA, UTILITAS

24 жовт. 16:10 |

Вперше – турнір з класичних судових дебатів (оновлено!)

(0 )

Юридичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка,

спільно з Дебат Клубом юридичного факультету,

за підтримки адвоката Олексія Бонюка,

представляє

Турнір з класичних судових дебатів

18-19 листопада, Червоний корпус

 

  • завдання, присвячене проблемам цивільного і земельного права
  • надсилання стислих письмових меморандумів
  • забезпечення проживанням і кавачаєм
  • усні раунди: попередні і плей-офф
  • Кубок команді-переможцю і найкращому промовцю
  • судді – провідні викладачі кафедр цивільного та земельного права
  • головний суддя Турніру – заст. декана, д.ю.н. Анатолій Мірошниченко

 

Для реєстрації слід надіслати електронного листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вказавши назву ВНЗ і ПІБ учасників команди. Останній день реєстрації – 5 листопада. Кількість команд від ВНЗ не обмежується.

 

26 жовтня відбудеться реліз завдання, присвяченого проблемам цивільного і земельного права. Останній день надсилання письмових меморандумів – 11 листопада, деталі міститимуться у релізі.

Всі зареєстровані команди, які вчасно надіслали меморандуми, запрошуються до участі в усних раундах Турніру, 18-19 листопада у Червоному корпусі, за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 60.

 


Завдання

До районного суду з позовом до ЗАТ «Виноробний завод «Х» про визнання частково недійсними договорів купівлі-продажу «в частині продажу кущів винограду, бетонних стовпчиків, дроту» звернувся Позивач. Позов обґрунтований тим, що виноград, бетонні стовпчики та дріт, розташовані на належній йому земельній ділянці (набута під час паювання КСП «У»). Вважав, що ділянка передана у власність з насадженнями. Відповідач посилався на те, що насадження не паювалися і були правомірно відчужені ліквідатором колишнього КСП «У» (на момент пред’явлення позову ліквідоване) третій особі.

Згодом позивач доповнив позовні вимоги, вимагаючи також усунути перешкоди в користуванні земельною ділянкою.

 

Для участі в усних раундах, команда мусить скласти і надіслати два письмових меморандуми (на підтримку позицій позивача і відповідача).

Меморандум – аргументоване письмове викладення позиції по справі. Вимоги: юридична мова, підкрімленність аргументів джерелами права, розумна структурованість. Жодних вимог до оформлення немає. Вимоги процесуального законодавства (зокрема щодо позовної заяви) не є релевантними.

 

http://vkontakte.ru/knulawdebateclub

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (також для реєстрації)

Владислав Власюк +380673230241

 

 

2999 Останнє редагування 14 квіт. 00:49 |

Коментарі