HONOR ET GLORIA, UTILITAS

25 вер. 20:27 |

Запрошуємо до участі у Другому всеукраїнському турнірі класичних судових дебатів із кримінального права на честь професора Станіслава Яценка

(0 )

Запрошуємо студентів-правників усіх ВНЗ України до участі у Другому всеукраїнському турнірі класичних судових дебатів із кримінального права на честь професора Станіслава Яценка, який проходитиме 27-28 жовтня 2016 на базі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

Деталі:
Турнір присвячений проблемним питанням, які постають перед правозастосувачем, зокрема, щодо порушення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод Україною, підстав та порядку видачі (екстрадиції) особи, юрисдикції Міжнародного кримінального суду тощо.

Якщо:

- ви цікавитесь практикою ЄСПЛ; 

- ви знаєте, як розшифровується абревіатура ICC; - для вас слово "екстрадиція" не асоціюється з чимось невідомим; 

- ви давно мрієте довести, що знаєте кримінальне право краще за інших -

ТОДІ ми чекаємо саме на ВАС!
Другий всеукраїнський турнір класичних судових дебатів із кримінального права на честь професора Станіслава Яценка зовсім скоро у КНУ ім.Т.Шевченка!

Дедлайн письмової частини - 07.10.2016 року

Дата проведення усної частини - 27-28.10.2016 року

Реєстраційна форма:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScm4nvqmIAMs..

Офіційні сторінки заходу в соціальних мережах:
https://www.facebook.com/groups/criminallawdebates/
https://vk.com/criminallawtournament

Стосовно будь-яких питань з приводу Турніру звертатись до головного організатора Сегеді Тімеї (тел.050-263-97-35, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

1030

Коментарі