HONOR ET GLORIA, UTILITAS

10 вер. 01:41 |

Запрошуємо до участі та організації модельних судових дебатів

(0 )

Лого

Департамент національних судових дебатів Дебат клубу ЮФ КНУ

(https://www.facebook.com/nationaldebatesknu)  (https://vk.com/nationaldebates)

представляє

Модельні судові дебати – імітація судового розгляду спору щодо проблемних питань українського права  із/без дотримання процесуальних норм (виключно українською мовою).

Цього року пропонуємо студентам 1-6 курсів:

Пропозиція №1. Приєднатись до команди організаторів Другого всеукраїнського турніра із судових дебатів із кримінального права на честь професора Станіслава Яценка

Переваги: оргдосвід, неформальне спілкування із теоретиками кафедри та практиками у галузі, знайомство із модельними дебатами «зсередини»

Із усіма питаннями звертайтесь до головного організатора Турніру Тімеї Сегеді (https://www.facebook.com/timea.segedy; https://vk.com/iaikooo)

Beyl 500x333

Пропозиція№2. Стати організатором НОВОГО проекту Дебатклубу – Турніру із судових дебатів із корпоративного права

Що може мотивувати: цікава та модна галузь серед студенства,  робота із кафедрами цивільного та господарського права, перспективні контакти зі спеціалізованими фірмами у галузі, деякі з яких вже є партнерами Дебатклубу, перспектива стати засновником нового заходу, що вже «ризикує» стати традиційним.

Якщо думаєте, що стати повноцінним організатором вам не під силу – див. Пропозицію№1.

Досвід НЕОБОВ’ЯЗКОВИЙ. Головне – наявність часу та мотивація.

Із усіма питаннями та пропозиціями звертайтесь до голови Департаменту НСД Катерини Скічко (https://www.facebook.com/profile.php?id=100003289216101; https://vk.com/skichkaterine).

IMG 1172 500x333

Пропозиція№3. Беріть участь у наших заходах.

Якщо ви відчуваєте, що організація – це не для вас, тоді ми чекаємо вас у складі команд на наших турнірах.

Жоден, хто брав участь у дебатах, не жалівся на те, що йому було нудно. Не потрібне навіть традиційне "вір у себе". Просто приходьте та покажіть все, на що здатні - самі собі здивуєтесь.

За усіма нашими оновленнями та оголошеннями про змагання як на нашому факультеті, так і по всій Україні, можна слідкувати на офіційних сторінках у ФБ (https://www.facebook.com/nationaldebatesknu) та ВК (https://vk.com/nationaldebates).

P.S. Якщо в когось є ідеї щодо нових проектів та ентузіазм щодо їх втілення – пишіть голові Департаменту, контакти – вище.

IMG 1964 500x333

lol1457637410

1388 Останнє редагування 11 вер. 11:06 |

Коментарі