HONOR ET GLORIA, UTILITAS

17 бер. 15:56 |

Команда ЮФ КНУ стала третьою на Національних раундах Змагань з міжнародних судових дебатів імені Телдерса

(1 Голосувати)

Logo Moot Court Society

 

 

 

Команда ЮФ КНУ у складі Андрія Фалендиша (3 курс) та Ігора Масякіна (3 курс) вперше в історії факультету взяли участь у національному етапі Змагань з міжнародних судових дебатів імені Телдерса. 

У підготовці команди допомагали Наталія Войцешина (3 курс, Jessup MCC 2016), Діана Писаренко (3 курс, Jessup MCC 2016) та Дмитро Оніщенко (3 курс, ICC MCC 2016).

 

     IMG 0103     IMG 0093

 

Змагання відбулися у Львові завдяки організації Українського католицького університету. Хлопці змагалися з командами Національного університету "Києво-Могилянська академія" (Національний чемпіон), Національного університету "Одеська юридична академія" та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

 

     IMG 0123     IMG 0106  

 

Переможець національного етапу кожного року отримує право представити Україну на фінальних раундах у м. Гаага, Нідерланди, у яких беруть участь близько 40 команд з усього світу.

Враховуючи подібність завдань, участь у даних змаганнях часто стає гарною підготовкою до участі в масштабнішому змаганні імені Філіпа Джессапа. Тож сподіваємось побачити учасників цьогорічної команди у складі команди Джессапа у наступному році.

 


Cлідкуйте за новинами на нашій сторінці у Facebook:

https://www.facebook.com/knulfmootcourts/

 

1261 Останнє редагування 17 бер. 16:53 |

Коментарі