HONOR ET GLORIA, UTILITAS

20 січ. 11:08 |

Студенти представлять КНУ у Парижі на ICC International Commercial Mediation Сompetition 2016

(2 )

 

Спільнота міжнародних судових дебатів та Клуб медіації та переговорів об'єднали свої зусилля для участі у Міжнародних змаганнях з комерційної медіації Міжнародної торгової палати. Марія Наконечна (5 курс) та Ірина Бандурко (6 курс) представлять КНУ на міжнародних раундах з 5 по 10 лютого 2016 року у Парижі, Франція. 

 

Учасники Змагань отримують практичні навички роботи протягом медіації, а також навчаються ефективно представляти та виявляти інтереси сторін. Більш ніж 500 студентів із 40 країн світу кожного року беруть участь у Змаганнях, а 120 медіаторів-волонтерів проводять більш ніж 150 сесій медіацій. Таким чином, на сьогодні ICC Mediation Competition є наймасштабнішим та найпрестижнішим змаганням з медіації та переговорів.

 

Київський національний університет вже не вперше приймає участь у даних Змаганнях. Минулого року команда у складі Квітослави Кротюк (5 курс) та Дениса Наконечного (5 курс) представили КНУ вперше та одразу ж потрапили у ТОП-8 команд. Цього року студенти стали тренерами команди КНУ.

 

Не залишилась осторонь і юридична спільнота. Адвокатське об'єднання "Спенсер і Кауфманн" повністю підтримало участь студентів у Змаганнях. Ірина Бандурко та Денис Наконечний також приєднаються до команди компанії як стажери.

ICC Mediation 2016

1452 Останнє редагування 20 січ. 15:40 |

Коментарі