HONOR ET GLORIA, UTILITAS

11 груд. 12:33 |

Cтуденти представлять КНУ на фінальному етапі International Criminal Court Moot Court Competition 2016

(7 )

 Logo Moot Court Society

 

Листопад відзначився черговою перемогою Спільноти міжнародних судових дебатів у цьому сезоні. Команда юридичного факультету - Ярослава Загоруйко (4 курс), Вікторія Ісакова (4 курс), Кирило Король (3 курс), Юлія Холодова (2 курс) та Дарина Михайленко (4 курс), виборола право представляти Україну на International Criminal Court Moot Court Competition 2016, одному з найпрестижніших змагань з міжнародних судових дебатів у світі.

 

Перемога була непростою, адже суперником стали колеги з Інституту міжнародних відносин КНУ. Обидві команди готували есе з міжнародного кримінального права на заданий кейс. Журі ж обрало найсильніших - юридичний факультет.

 

 

MXjolCcV5zE

 

 

Студенти спільноти беруть участь в цьому турнірі не вперше. Так, команда юридичного факультету блискуче дебютувала на минулорічних змаганнях, посівши 14 місце серед 54 команд з усього світу. Минулорічні спікери команди юридичного факультету, Ярослава Загоруйко та Ісакова Вікторія, нині тренують нове покоління учасників.


Вже в травні наступного року команда юридичного факультету та команда Національного університету "Києво-Могилянська академія" поїдуть в столицю правосуддя та миру, місто Гаагу, де змагатимуться зі студентами з багатьох країн світу. Спільнота міжнародних судових дебатів бажає їм успіху та наснаги!

         

 

Слідкуйте за новими перемогами - підписуйтесь на розсилку спільноти!

 

 

Підписатись на розсилку!      

Join Law Faculty's Moot Court Society to stay tuned!

Facebook 01vk

1543 Останнє редагування 13 груд. 23:42 |

Коментарі