HONOR ET GLORIA, UTILITAS

22 лист. 18:07 |

Перша школа з міжнародних судових дебатів. Як це було

(2 )

 Logo Moot Court Society

Спільнота міжнародних судових дебатів провела першу в історії факультету школу, присвячену участі у муткортах. Більше ніж 40 гостей завітали на захід, щоб отримати поради досвідчених учасників змагань.

         IMG 5706                          

Юлія Землицька - багаторазовий учасник та суддя Jessup Moot Court Competition, розповіла про базові положення міжнародного публічного права. Зокрема, говорили про джерела та їх застосування.

Анастасія Воронова - триразова учасниця та тренер команди Jessup MCC, надала поради з написання меморандумів - письмового документа-викладу правової позиції сторін.

 

IMG 5807Voronova

 

Марія Наконечна - учасниця Jessup MCC, тренер ICC MCC та голова MCS, представила образ ідеального мутера на усних раундах.

Євген Герман - голова Дебат-клубу та дворазовий учасник Jessup MCC розповів про використання набутих у муткортах навиків у житті та юридичній кар’єрі.

 

IMG 5702              IMG 5891

 

Активну участь у заході також взяли викладачі кафедри цивільного права Воєводін Богдан Володимирович та Ромащенко Іван Олегович, які доповнили виступи цікавими фактами з власного досвіду, активно долучаючись до дискусій зі спікерами.

 axobfB2xKts

 

Школа такого формату проводилась вперше і зарекомендувала себе, як ефективний інструмент підготовки студентів та викладачів до участі в міжнародних судових дебатах.

 

Вже навесні у планах Moot Court Society - провести навчальний муткорт англійською мовою серед студентів та викладачів юридичного факультету.

Слідкуйте за анонсами - підписуйтесь на розсилку спільноти. 

 

Підписатись на розсилку!  

Join Law Faculty's Moot Court Society to stay tuned!

Facebook 01vk

1213 Останнє редагування 22 лист. 18:32 |

Коментарі