HONOR ET GLORIA, UTILITAS

26 черв. 21:46 |

Успіх студентів юридичного факультету у міжнародних змаганнях із судових дебатів у 2015 році Рекомендовані

(4 )

20-22 лютого 2015 року відбувся Національний етап Міжнародних змагань із судових дебатів імені Філіпа Джессапа.

Міжнародні змагання імені Філіпа Джессапа є найпрестижнішими змаганнями з права, у яких щорічно беруть участь більше ніж 550 команд з 80 країн світу. Змагання проходять у форматі симуляції вигаданого судового спору між двома країнами, що розглядається Міжнародним судом ООН.

Юридичний факультет представила команда у складі Анастасії Воронової (ОКР "Спеціаліст"), Владислава Курилка (1 курс ОКР "Магістр") та Євгена Германа (3 курс). Студенти показали високий результат, досягнувши півфіналу змагань, а Анастасія Воронова та Євген Герман увійшли у ТОП 10 спікерів Змагань.

Jessup Team 2015

У березні 2015 року відбулися також Європейські регіональні раунди Змагання Європейської асоціації студентів-правників з міжнародних судових дебатів з права СОТ. Юридичний факультет у складі збірної команди Київського національного університету представила Дар'я Жук (4 курс). Тренерами команди стали радник Анна Гладштейн та юрист Олеся Кривецька АО "Сергій Козьяков і Партнери", а також юрист ЮФ "Саєнко Харенко" Олександра Бровко.

ELSA WTO 2015

Крім того,у 2015 році команда юридичного факультету вперше взяла участь у Змаганнях із судових дебатів за процедурою Міжнародного кримінального суду.

Змагання спрямовані на поширення знань про Римський статут, а також про міжнародні судові інстутитуції. 

Команда юридичного факультету у складі Вікторї Ісакової (3 курс), Ярослави Загоруйко (3 курс), Дмитра Оніщенка (2 курс) та Наталії Войцешиної (2 курс) під керівництвом тренера Марії Наконечної (4 курс) перемогла у письмовому національному етапі, отримавши путівку до міжнародних раундів, що проходили у травні в м. Гаага, Нідерланди. Студенти досягли чудових результатів, ставши 14-ими серед 55 команд з 37 країн світу.

ICC Team 2015

1494 Останнє редагування 26 черв. 22:05 |

Коментарі