HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 104

Презентація проекту InforMEA та його ресурсу оn-line навчання

(0 )

yrs VJ9pD8o

24 квітня о 13.00

Американський центр загального права, ауд. 236

З великим задоволенням анонсуємо презентацію проекту InforMEA та його ресурсу оn-line навчання, що проводитиметься Еваю Дуер, спеціаліст з правових питань підрозділу менеджменту знань та комунікації відділу екологічного права та конвенцій UNEP.

InforMEA – платформа, створена в рамках Багатостороннього Договору з питань довкілля Ініціативи Міжнародного вимірювання знань (ІКМ Initiative), яка об'єднує близько 40 секретаріатів з питань глобальних та регіональних правових документів 18 різних Конвенцій, прийнятих чотирма організаціями ООН та Міжнародним спілкою охорони природи (IUCN). Головна мета - створити єдиний портал, який об'єднуватиме інформацію по MEA з різних Конвенцій та їх інформаційних ресурсів.

Цей посібник з дистанційного навчання було розроблено з метою надання широкого доступу до міжнародного екологічного права і його різних документів та інституцій.

Ми рекомендуємо Вам зареєструватися на http://www.informea.org та http://e-learning.informea.org/, щоб ознайомитися з можливостями цього ресурсу, серед яких є і можливість прослухати on-line курси, наприклад, Вступ до Міжнародних договорів щодо рослинних генетичних ресурсів для виробництва продовольства та сільського господарства або Вступ до Стокгольмської конвенції про стійкі органічні забруднювачі тощо.

Ви зможете поставити питання про проект та його ресурс дистанційного навчання під час презентації.

Реєстраційна форма http://goo.gl/forms/s40zUKLeB2

19389 Останнє редагування 19 квіт. 00:44 |

Коментарі