HONOR ET GLORIA, UTILITAS

10 трав. 22:28 |

Перемога на І Всеукраїнських студентських змаганнях з конституційного правосуддя

(2 )

Команда «Ex Professo» виборола перемогу на І Всеукраїнських студентських змаганнях з конституційного правосуддя, які проводилася 25 квітня 2014 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Участь у дебатах вимагала ґрунтовних теоретичних знань у галузі конституційного та міжнародного права. Фабули справ містили проблемні та актуальні питання теорії та практики.

Заявки на участь у Змаганнях подало 52 команди з 24 навчальних закладів України, для участі у дебатах було відібрано 8 команд, серед яких команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка у складі студентів 1 року навчання ОКР «Магістр»: Максим Балаценко, Ольга-Марія Бачинська та Ольга Моткова.

У чвертьфіналі «Ex Professo» зустрілися із командою «Fatum» (Національний університет «Одеська юридична академія»), у півфіналі змагалися із «Memoria» (Львівський національний університет імені Івана Франка), а за перемогу боролися із «Ad Astra» (Національний університет «Одеська юридична академія»).

Журі, до складу якого увійшли провідні практики та теоретики в галузі конституційного права, віддало перемогу команді Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
У якості призу переможці отримали сертифікат на навчальний візит до Федерального Конституційного Суду Німеччини.

Peremoha v zmagannyakh 10 05 14

6880 Останнє редагування 29 черв. 12:58 |

Коментарі