HONOR ET GLORIA, UTILITAS

15 квіт. 17:11 |

Команда Юридичного факультету на фінальних раундах Міжнародного конкурсу імені Філіпа Джессапа 2014

(3 )

 

6-13 квітня 2014 року команада юридичного факультету представляла Україну в Міжнародних раундах конкурсу з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессапа, в м. Вашингтон (США, Округ Колумбія). Щорічно в Конкурсі беруть участь більш ніж 1600 студентів з понад 300 юридичних навчальних закладів, які представляють понад 80 країн п’яти континентів. Міжнародний конкурс імені Філіпа Джессапа – це найпрестижніші в світі змагання для студентів-юристів, які проводяться англійською у формі судових дебатів по справі у Міжнародному суді ООН.

Команду нашого факультету представляли Євген Герман (2 курс), Марія Наконечна (3 курс) та Анастасія Воронова (4 курс). Тренерами команди були Віталій Майнарович (4 курс) та Владислав Курилко (4 курс).

Команда юридичного факультету надзвичайно вдячна юридичним фірмам єПраво та Авеллум Партнерс за підтримку і допомогу. Ми перемогли в нелегкий для України час, і якщо б не допомога наших шановних друзів, нам би нізащо не вдалось реалізувати наше право на участь в фінальному етапі.

Невдовзі, за підтримки Дебат Клубу та Спільноти випускників ALUMNI, відбудеться відбір до команди, що наступного року візьме участь в змаганнях. Доречі, проблема 2015 року буде стосуватись не виконання державами зобов'язань за міжнародними договорами та анексії територій. 

photo 3photo 2photo

 

1984 Останнє редагування 29 черв. 13:13 |

Коментарі